En İyi Burun Estetik Doktorları

İnternette rinoplasti (burun estetiği) doktorları arasında seçim yapmak çok zor. Bende burun estetiği yaptırmaya karar verdiğimde herkes gibi doktor araştırmaya başladım. Her doktor için onlarca iyi ve kötü yorum bulunuyor. Ben araştırma yaparken doktorların bizzat yaptığı ameliyatları ve meslek tecrübelerini göz önünde bulundurdum.

Doğru doktoru seçmek, son kararı vermek oldukça zor oldu. Her doktorun özellikle uzmanlaştığı alanlar olabiliyor. Bu nedenle ben size bu süreçte bulduğumuz en iyi burun estetik doktorlarını paylaşıyorum, siz iletişime geçerek daha çok bilgi alabilirsiniz.

En İyi 8 Burun Estetiği Doktoru

Burun estetiği ameliyatıyla deri, kemik ve kıkırdak değiştirilebilir. Ameliyattan önce hastanın istediği burun görüntüsü, yüz yapısı ve doktor görüşü belirlenir. Hasta ve doktorun ortak bir karara varması alınacak sonucun mükemmel olmasına yardımcı olacaktır. Burun estetiği olmadan önce mutlaka birkaç doktorla görüşmeye çalışın. Kafanız karışmayacak ise daha çok doktorla görüşmenizi bile önerebilirim.
İşte bizim araştırırken belirlediğimiz en iyi burun estetiği doktorları:

Prof. Dr. Nazım Çerkeş

Prof. Dr. Nazım Çerkeş

Prof. Dr. Nazım Çerkeş, dünyada ve Türkiye’de başarılı rinoplasti ameliyatlarıyla biliniyor. Türkiye’yi başarıyla tanıtan doktor, burun estetiği konusunda çok iyi. Güler yüzlü ve ilgili tavrının yanısıra doğal görünümlü burunları ile memnuniyeti sağlamaktadır. Uluslararası konferanslarda bile aranan doktorlardan biridir. Ayrıca birçok ünlünün de estetik doktoru olduğunu söyleyebilirim. Yüz, meme, burun, vücut estetiği veya ameliyatsız estetik için doktorla iletişime geçebilirsiniz. Benim bulduğum en iyi burun estetik doktoru Prof. Dr. Nazım Çerkeş’dir.

Op. Dr. Emre İLHAN

Op. Dr. Emre İLHAN - Burun Estetiği (Rinoplasti)

Op. Dr. Emre İlhan, on dört yılı aşkındır burun ve burun sağlığı üzerine çalışmalar yapıyor. Samimi, canlı ve ilgili tavırları ile hastaların en fazla sevdiği doktorlardan. Ayrıca yurt dışı ve yurt içinden her gün onlarca hasta geliyor. Kulak, çene ve burun estetiği konularında güvenebileceğiniz hekimlerden biri. Kendi yüz tipinize uygun olan burun tipini doktorunuzla konuşarak harika sonuçlara ulaşabilirsiniz. Klinik, Kadıköy / İstanbul’da hizmet veriyor. Ancak randevu listesinin çok yoğun olduğunu söylemeliyim.

Op. Dr. Güncel Öztürk

Op. Dr. Güncel Öztürk

Op. Dr. Güncel Öztürk, hastaların burnunu bir sanat eseri gibi işliyor. Heykeltraş sanatçısı ve estetik doktoru kimliğini birleştiren Öztürk, çok seviliyor. 3D simülasyon teknolojisi ile ameliyat öncesi istediğiniz burnu maske üzerinde gösterir. Ayrıca hologram teknolojisi kullanılmaktadır. Başta burun estetiği olmak üzere vücut, yüz ve göğüs estetiklerinde en başarılı doktorlardan biri. Nişantaşı / İstanbul’da bulunan kliniği yurt dışı ve yurt içinden gelen hastalar tarafından büyük ilgi görüyor.

Op. Dr. Osman Oymak

Op. Dr. Osman Oymak

Kusursuz bir estetik ameliyatı istiyorsanız mutlaka Op. Dr. Osman Oymak’la iletişime geçmenizi öneririm. Eğer maddi olarak bir sorununuz yoksa bu doktoru tercih edebilirsiniz. Burun, kulak, göz kapağı, karın gerdirme vb. birçok alanda mükemmel sonuç sağlıyor. Özellikle burun estetiği alanında bir marka olduğunu söyleyebilirim. Nişantaşı / İstanbul’da kliniği bulunuyor.

Doç. Dr. Zühtü Demir

Doç. Dr. Zühtü Demir

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Zühtü Demir, 1996 yılından beri estetik ameliyatı yapmaktadır. Ulusal ve uluslararası birçok dergide makale yazan Zühtü Demir, Ankara’da hizmet veriyor. Özverili ve pozitif çalışma sistemiyle hastalarının memnuniyetini karşılıyor. Ayrıca ameliyatsız güzellik ve saç ekimi konularında da kliniği tercih edebilirsiniz. Estenik, Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi 2011 yılından beri faaliyetine devam ediyor.

Op. Dr. Defne Erkara

defne erkara

2014 yılından beri Gayrettepe / İstanbul’da Op. Dr. Defne Erkara’nın kliğini bulunuyor. Hastalarının her biriyle yakından ilgilenen doktor, yüz hatlarına uygun burun tipi ile öne çıkmaktadır. Ayrıca ameliyat öncesi ve sonrasında her hastasıyla iletişimde kalıyor. Meme, yüz ve vücut estetiği konusunda başarılı ve en sevilen doktorlardan.

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir

En başarılı estetik cerrahlar arasında Op. Dr. Orhan Murat Özdemir bulunuyor. 2006 yılından beri Ankara / Çankaya’da hastalarına hizmet vermektedir. Burun, göğüs, dudak vb. estetiklerinde çok başarılı sonuçlar alınabilir. Ayrıca ameliyatsız estetik alanında da sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle Ankara’dan ve yurt içinden birçok hastasının olduğunu söyleyebilirim.

Op. Dr. Bahadır Baykal

Op. Dr. Bahadır Baykal

Türkiye’nin en iyi burun estetiği doktorları arasında Op. Dr. Bahadır Baykal da bulunuyor. Bakırköy / İstanbul’da hastalarına burun ve yüz estetiği konularında yardımcı olmaktadır. Revizyon burun ameliyatı, kulak, çene ucu, sinüzit vb. alanlarda ameliyat yapıyor. Nefes almada zorluk yaşıyorsanız veya doğal görünümlü bir burun istiyorsanız bu doktoru tercih edebilirsiniz.

Burun estetiği için doktor arayan sevdiklerinizle bu listeyi aşağıda yer alan butonlar üzerinden hemen paylaşabilirsiniz.
Siz de estetik için tercih ettiğiniz doktoru ve deneyimleri bu içeriğe yorum olarak iletebilir, binlerce kişinin faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Burun Estetik Doktorları” üzerine bir yorum

  1. Benim burnumda kemer vardı ve hiç sevmiyordum. Bahadır hocama başvurdum ve 1 operasyonda kemeri aldı ve burnumu düzeltti. Şimdi harika bir görünüme sahip. Çevremdekiler kemer burun şimdi moda oldu değiştirme dedi ama ben dinlemedim. İstediği kadar moda olsun ben görüntüsünden rahatsız oluyorsam başkasının dediği beni ilgilendirmez değil mi 😀

    Cevapla

Yorum yapın