En İyi Cam Temizleyici

Temizliği en zahmetli yerlerden biri camlardır çünkü temizlense de leke ve iz kaldığında temiz olduğu belli olmuyor. Camları kirden ve tozdan temizlemesi yeterli olmuyor maalesef. Bazen çok büyük markalara yüksek fiyatlar vererek cam temizleme ürünlerini alıyoruz ama istediğimiz sonucu alamıyoruz. Cam temizleme konusunda artık güzel bir çözüm bulmak istediğim için uzun süredir bir araştırma yapıyorduk. Birçok markanın birçok cam temizleyici ürününü denedim ve en cam temizleyici olduğuna karar verdiklerimi bir listede toparladım.

En İyi 11 Cam Temizleyici

Camlarınızı hiç iz ve leke kalmadan tertemiz yapabileceğiniz en iyi temizleyicileri bu listeyi inceleyerek bulabileceksiniz. Güzel kokuları, markaları, fiyatları, performansı gibi birçok detayına bakarak derlediğim bu en iyi cam temizleyici listemde ürünler arasından kolayca karşılaştırma yaparak karar verebilirsiniz. İçeriği okuduktan sonra tek yapmanız gereken sipariş vermek olacak!

Top Cleaner – Cam Temizleyici Köpük – Rossmann

Top Cleaner – Cam Temizleyici Köpük – Rossmann

Herkesin öğrenmesini istediğim için Rossmann markasına ait cam temizleyiciyi en iyiler listemin en başına ekledim. Temizlik malzemeleri konusunda Rossmann’a kesinlikle güvenin derim çünkü bütün ürünleri çok iyi. Top Cleaner cam temizleyicisi ise camlarınızda aradığınız hijyeni ve parlaklığı sağlayacak muhteşem bir temizleme köpüğü. Ayrıca köpük formunda olduğu için kullanımı da çok kolay. Camlarınızı tertemiz yaparken leke bırakmayacak bir temizlik ürünü arıyorsanız Rossmann’ı ya da internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Yüksek performansına göre fiyatı da gayet makul bulacağınızı düşünüyorum.

Camsil – Cam Temizleyici

Camsil – Cam Temizleyici

En iyi cam temizleyici seçeneklerinden biri de tabi ki ilk cam temizleyicisi olan Camsil. Markası öyle biliniyor ve öyle kabul görmüştür ki hala birçoğumuz tüm cam temizleyicilere Camsil deriz. Camlarınızı kirden arındırırken parlak, lekesiz ve tertemiz bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Camsil yeni formülü sayesinde son zamanlarda iyice hassas olduğumuz mikroplar konusunda da bize yardımcı oluyor ve onları öldürüyor. Sektörün en köklü markası Camsil’i hala denemediyseniz bir şans verin derim Üstelik fiyatı da çok uygun!

Clin – Sirke Parlaklığı Cam Temizleyici Sprey

Clin – Sirke Parlaklığı Cam Temizleyici Sprey

Clin markasının birden fazla cam temizleyici çeşidi bulunuyor ama ben en sevdiğimi size önermek istiyorum. Sirke parlaklığı cam temizleyici spreyi mutlaka denemelisiniz. Sirkenin temizlikteki sihirli gücünü bilmeyen yoktur. Clin kendi özel formülü ve sirkeyi birleştirerek harika bir cam temizleyici sprey ortaya çıkarmış. Camlarınızı sadece kirden ve tozdan arındırmakla kalmıyor sonrasında da uzun süre kir ve tozun yapışmasını engelliyor. Leke bırakmadan temizliyor oluşu da en sevilen özelliklerinden biri. Ayrıca temizlik sonrası sağladığı parlaklığı da uzun süre muhafaza ediyor.

ABC – Cam Temizleyici

ABC – Cam Temizleyici

Ekonomik ve pratik bir cam temizleyici arıyorsanız sizin için ben buldum! ABC markasının cam temizleyicisini denemenizi öneririm. En iyi cam temizleyiciler listemde olmasının en büyük sebeplerinden biri yüksek performanslı oluşu. Leke bırakmadan camlarınızı pırıl pırıl yaptığını gördüğünüzde bir daha farklı bir cam temizleyici kullanmak istemeyebilirsiniz. Temizlerken aynı zamanda uyguladığınız tüm cam ve cam gibi parlak yüzeyleri de parlatıyor. Fiyatının çok üzerinde bir performansı olduğunu daha ilk kullanımınızda anlayacaksınız.

Migros – Cam Temizleyici

Migros – Cam Temizleyici

Migros güvencesiyle aşırı işlevsel bir cam temizleyicisinden bahsetmek istiyorum. Migros’un kendisiyle aynı adı taşıyan cam temizleyicisi gerçekten inanılmaz. Sadece cam ve parlak yüzeyleri değil araba camlarını bile temizleyebildiğini biliyor musunuz? Ayrıca porselen, fayans ve seramik yüzeyleri de temizlemek için uygun. Leke ve iz bırakmadan yüzeyleri tertemiz yapan bu çok fonksiyonlu cam temizleyici piyasadaki en işlevsel ve en uygun ürün olabilir. Migros’un kalitesinden fazla söz etmeye gerek yok diye düşünüyorum. Güvenle alıp kullanabilirsiniz.

Avansas – Cam Temizleyici

Avansas – Cam Temizleyici

Şimdiye kadar kullandığınız tüm cam temizleyicileri unutturacak fiyata ve performansa sahip bir önerim var. Avansas markasını duymayanlar varsa da bu listeye bakınca artık öğrenmiş olsun istedim. Mis gibi ferah bir kokuya sahip ve hiç iz ve leke bırakmadan temizliyor. Sadece cam değil cam gibi tüm parlak yüzeylere gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz. Yüzeylere zarar vermeden, deforme etmeden temizler ve parlatır. Fiyatı gördüğünüzde yüksek bir performans beklemeyebilirsiniz ama sizi çok şaşırtacak bir performans sergileyeceğine eminim!

Amway Home – Cam Temizleyici L.O.C

Amway Home – Cam Temizleyici L.O.C

Son zamanlarda ev temizlik ürünleri en çok tercih edilen markalardan biri Amway oldu. Amway Home’a ait cam temizleyicisi ise en sevilen ürünlerinden biri. Özellikle bitkisel içerikli ürünler olduğu için kullanmanızı tavsiye ederim. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermiyor oluşu da büyük avantaj bence. Hiç iz bırakmadan cam, ayna, televizyon hatta bilgisayar kısacası diğer tüm parlak yüzeyleri temizler. Yüzeylere de size de zarar vermez. Konsantre bir formülü olduğu için de uzun süre kullanabilirsiniz.

Porçöz – Cam Temizleyici Sprey

Porçöz – Cam Temizleyici Sprey

Özellikle inatçı kirlerle başa çıkabilmek için en çok tercih ettiğim marka olan Porçöz’ün cam temizleyicisi ile sizi de tanıştırma istedim. Diğer tüm temizleyicilerinde olduğu gibi cam temizleyicisi de zor ve inatçı kirler ile mücadele ediyor. Yağdan ve kirden iz bırakmadan kurtulmanızı sağlarken yüzeye de asla zarar vermiyor. Ayrıca sadece cam temizliğinde değil ayna, plastik, metal, ev ve ofis mobilyaları, beyaz eşya yani aklınıza gelen her şeyi temizleyebilirsiniz. Hem ekonomik hem de çok yönlü bu temizleyiciyi denemenizi tavsiye ederim.

Just Green Organic – Cam ve Yüzey Temizleyici

Just Green Organic – Cam ve Yüzey Temizleyici

Ürünleri tamamen bitkisel olan bir marka tavsiyem var. Just Green Organic markasının tüm temizlik ürünlerini alabilirsiniz ama en sevdiğim cam ve yüzey temizleyicisinden bahsetmek istiyorum size. Tamamen bitkisel içerik ile üretilen bu temizleyicinin içerisinde ağartıcı, paraben, fosfat, renklendirici, senteti parfüm ve boya yok. İçerisinde zararlı hiçbir madde bulunmayan son derece organik bir cam temizleyici. Kalıntı ya da leke bırakmadan cam ve parlak yüzeylerinizi temizler. Kokusuz ve zararsız bir yapısı kalitesine göre gayet makul de bir fiyatı var. Denemeye değer diye düşünüyorum.

Mintax –Cam Temizleyici – Şok Marketler

Mintax –Cam Temizleyici – Şok Marketler

Şok marketlerde ve internet sitelerinde rahatça bulabileceğiniz Mintax markasının cam temizleyicisini denemeyenler varsa eğer onlar için tavsiye etmek istedim. En iyi performansa ve en iyi fiyata sahip cam temizleyiciler arasında olduğunu bilmenizi isterim. Performansından kesinlikle memnun kalacağınıza eminim. Güzel ve ferah bir kokusu var. Leke ve iz bırakmadan cam ve diğer tüm parlak yüzeylerinizi tertemiz yapıyor. Sadece temizlemekle kalmıyor aynı zamanda parlatıyor da. Performansı fiyatının çok üzerinde kalan bir cam temizleyici diyebilirim.

Viking – Cam Temizleyici

Viking – Cam Temizleyici

Viking markasına ait cam temizleyicinin en iyiler arasında olmaması imkansızdı. Hem düşük kalite hem inanılmaz yüksek performansa sahip bir cam temizleyici kullanmak hepinizin hakkı diye düşünerek listeye ekledim. Cam ve diğer parlak yüzeyleri kirden ve tozdan arındırırken hoş bir koku da bırakıyor. Üstelik sadece temizlemiyor silikonlu formülü sayesinde hem uzun süre yüzeylerin parlak kalmasını sağlıyor hem de uzun süre kir ve toz yapışmasını önlüyor. İlk kullanımda en sevdiğiniz cam temizleyicilerinden olacağına eminim!

Camlarınızın ve parlak yüzeyleriniz lekesiz ve tertemiz olmasını sağlayacak en iyi cam temizleyicileri bir araya getirdiğim listemi faydalı bulduysanız paylaşarak daha fazla kişinin de faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Performansından memnun kaldığınız farklı bir cam temizleyicisi varsa yorum bırakabilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Cam Temizleyici” üzerine 2 yorum

  1. Farklı bir markanın Mineralli gaga taşını kullanıyorum. Diğer markalara baktım biraz da merak ettim özellikle kalsiyum blok gaga taşı ilgimi çekti ayrıca mürekkep balığı kemiğinden yapılan gaga taşını ilk defa duydum.

    Cevapla
  2. Cam temizleyici diyerek hiç bilmediğiniz markaları almayın. Ben bir temizlik firmasında çalışıyorum. Büyük zincir marketlerde dahil bir çok işyerinin camlarını temizliyoruz. Tamamen profesyonel çalışmak zorundayız. Bizler işyerinde Amway Loc Cam Temizleyici kullanıyoruz. Tabi bunu marketlerde bulamazsınız internetten sipariş etmeniz gerekmekte. Konsantre olması uzun süreli kullanım sağlıyor.

    Cevapla

Yorum yapın