En İyi Dezenfektan Markaları

Ev, okul, işyerleri ve günlük kullanım için dezenfektanlar büyük bir ihtiyaç haline geldi. Virüs, bakteri ve mantarlardan korunmak için korunabileceğiniz, COVID19’a Etkili En İyi Dezenfektan Markaları listesini BuldumZ uzmanları sizin için hazırladı!

En İyi El Dezenfektanları

Vücudunuzu dezenfekte etmenizi sağlayan, sprey ya da jel halinde bulunan en iyi el dezenfektanları BuldumZ uzmanları tarafından araştırıldı.  87 Markayı inceledik ve sizin için koronavirüslere etkili en iyi el dezenfektanları listesini hazırladık:

Activex Antibakteriye El Temizleme Jeli

Activex Antibakteriye El Temizleme Jeli

200 ML olarak satılan Activex el temizleme jeli, su ve sabuna ulaşmanızın zor olduğu her anda sizinle! Anti bakteriyel olarak kullanabildiğiniz jel, Acvitex tarafından ‘’bacteria blocking system – bakteri engelleme sistemi’’ avantajıyla piyasaya sürüldü. Koronavirüs’e karşı etkili bir el dezenfektanı olan Activex, içeriğinde alkol yer almaktadır.

SATIN AL

Biorad Derm 100 cc Alkol Bazlı El ve Cilt Dezenfektanı Küçük Boy

Biorad Derm 100 cc Alkol Bazlı El ve Cilt Dezenfektanı Küçük Boy

Sağlık Bakanlığı Biyosidal Ruhsatı bulunan Biorad, el ve cilt için sürülerek uygulanan alkollü bir el-cilt antiseptiği. Alkol aracılığıyla ellerinizde bulunan bakteri ve virüslerden sizi koruyan Biorad, küçük ve kullanışlı kutusuyla her an yanınızda taşımaya müsait. Ameliyathanelerde bile tam performans sağlayan ürün, hoş bir kokuya sahip. İyi kokulu el dezenfektanı arayanların tercih ettiği bir marka olan Biorad, renksiz ve sık kullanım için uygun.

SATIN AL

Bebak El Temizleme Spreyi 150 ml

Bebak El Temizleme Spreyi 150 ml

En eski hijyen ürünleri firmalarından biri olan Bebak, 130 yıllık bir üretim geçmişine sahip. Tamamen virüslere karşı geliştirilen bir el spreyi olan Bebak El Spreyi, fıs-fıs şeklinde elinize sıkılarak kullanılıyor. Küçük olması nedeniyle taşıması kolay olan Bebak, pazar yerlerinde 600 kişi tarafından puanlanmasına rağmen 4.8/5 gibi büyük bir puan elde etmiş. Elleri kurutmayan dezenfektan arayanlar için Bebak El Temizleme Spreyi, ideal ve başarılı bir ürün.

SATIN AL

Dermosept Handplus El Dezenfektanı 100 ml

Dermosept Handplus El Dezenfektanı 100 ml

Etil Alkol %58, İzopropil Alkol %12, Chlorhexidine Digluconate %0,2 şeklinde içeriğe sahip olan ürün, hafif bir kokuya sahip ve elde tahriş yapmıyor. Profesyonel bir paketlemeye elinize kadar gelen ürün, el kurutmayan nem sağlayan dezenfektan isteyenler için bir diğer tercih olabilir. Fiyat olarakta rakiplerine göre daha uygun olan dezenfektan markası, Koronavirüs’ün çıktığı günden beri yürüttüğü adil fiyat politikasıyla alabileceğiniz en iyi dezenfektan markaları arasında.

SATIN AL

Dermokil El Temizleme Jeli 500 ml

Dermokil El Temizleme Jeli 500 ml

İçeriğinde Aloe Vera Özü barındıran ürün aynı zamanda gliserinde içerdiği için elinizi nemlendiriyor ve yumuşatıyor. Mineral bulunduran dezenfektanlar arasında bulunan Dermokil, su olmadan rahatlıkla kullanabiliyor. Koku ve cilt açısından, Koronavirüs’e karşı tercih edilebilecek en iyi el temizleme jelleri arasında Dermokil yer alıyor.

SATIN AL

Farmasi Dr. C. Tuna El Temizleme Jeli – 75 ml

Farmasi Dr. C. Tuna El Temizleme Jeli - 75 ml

Yerli üretim olan Farmasi, virüslere karşı maksimum koruma sağlayan bir el dezenfektanı. Durulama – kurulama yapılmadan kullanabilen ürün, elinizde asla yapışkan bir his bırakmıyor. Oldukça küçük bir kutuya sahip olan ürün, evde, işte, arabada ve her yerde kullanım için uygun. Ferahlatıcı etkiye sahip olan Farmasi el dezenfektanı, Paraben ve Triklosan içermiyor. Dermotolojik testlerden geçen ürün, kullanabileceğiniz en iyi dezenfektan markaları arasında.

SATIN AL

Sally El Dezenfekte Spreyi Aloe Vera 100 ml

Sally El Dezenfekte Spreyi Aloe Vera 100 ml

Yayın olarak bilinen zararlı mikrop ve bakterilere karşı %99 koruma sağlayan Sally, 15 saniyede mikropları ve virüsleri öldürüyor. Cilt dostu dezenfektan markaları arasında yer alan Sally, içeriğinde Aloe Vera ve Lavanta Özü barındırıyor. Sprey olarak kullanabildiğiniz ürünü rahatlıkça kullanabilirsiniz. Koronavirüs’ün yaygın olduğu bu günlerde en yoğun kullanımlarda bile yumuşak ve pürüzsüz eller sağlayan marka, son yılların en iyi dezenfektan markaları arasında gösteriliyor.

SATIN AL

 

Actoderm El ve Cilt Dezenfektanı 50 ml

Alman Dermatest laboratuvarında dermatolojik olarak test edilen Actodern, En 1500 ve EN 127971 normlarına göre kabul edilmiştir. Hijyenik el antisepsisi olarak kullanabileceğiniz ürün, koronavirüs’e karşı tercih edebileceğiniz en dezenfektanı markaları arasında. Fiyat politikası olarakta oldukça adil ve şeffaf bir plan çizen Actoderm, sabit fiyata sürekli olarak alabileceğiniz dezenfektanlar arasında.

SATIN AL

En iyi maske markaları yazımızı incelemeyi unutmayın.

BuldumZ uzmanlarının hazırladığı en iyi dezenfektanlar listesini aşağıda yer alan butonlardan sevdiklerinizle paylaşın!

Siz de kullandığınız dezenfektan hakkında yorumlarınızı bize aşağıdan iletebilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Dezenfektan Markaları” üzerine bir yorum

  1. Dezenfektan özellikle pandemi döneminde hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girdi. Herkesin çantasında bir dezenfektan bulunuyor. Yalnız şöyle bir durum var pandemi sürecini fırsat bilip merdiven altı dezenfektan üretip piyasaya sürdüler. Bunları nasıl anlarız sorusuna verilecek cevap elde oluşacak lekeler ve kaşıntı olacaktır. Konuda verilen markalar gayet kaliteli ve sağlık bakanlığı onaylı sıvı sabun olarak kullandığımız Axtivex gayet başarılı sonuç veriyor. Ben bu listede Eczacıbaşı firmasının Maretem markasının olması gerektiğini düşünüyorum.

    Cevapla

Yorum yapın