En İyi 12 Havuz Yapan Firma

Birkaç gün önce BuldumZ’de en iyi ahşap ev yapan firmaları konuşmuştuk. Aldığım yorum ve dönüşler sonrasında en iyi havuz yapan firmalar ve öne çıkan özelliklerini sizinle paylaşmak istedim. Yeni bir ev alıyorsanız ya da halihazırdaki eviniz için modern ve şık bir havuz arıyorsanız aşağıdaki listeye mutlaka göz atmalısınız! Ayrıca oteller için yüzme havuzu veya restoranlar için süs havuzu yapan firmalar da aşağıda yer alıyor.

En iyi havuz yapan firmalar bütçeniz ve ihtiyacınız doğrultusunda size özel çözümler sunar. Örneğin, otel için havuz yaptırırken kaydıraklı havuzları ya da aqua park havuzları tercih edebilirsiniz. Eviniz için de bahçenizin büyüklüğü doğrultusunda kullanışlı ve modern bir havuz modeli bulmak çok kolay olacaktır.

En İyi 12 Havuz Yapan Firma

Havuz imalatı için mimari, zemin, elektrik projesi, kullanıcı sayısı, peyzaj çalışması vb. birçok konuya dikkat edilmesi gerekir. Doğru yönetilen ve sorunsuz dizayn edilen havuz projesi, sadece birkaç yıllık değil neredeyse ömürlük bir kullanım sağlayacaktır. Ancak havuz bakımlarının da ihmal edilmemesi gerekiyor. İşte, farklı avantajlarıyla en iyi havuz yapan firma seçenekleri sizinle!

Çilek Havuz

En iyi havuz yapan firma arayışında tercih edebileceğiniz ilk isim Çilek Havuz oluyor. Çilek Havuz, sektörde kazandığı deneyim ve müşteri odaklı anlayışıyla dikkat çekiyor. Prefabrik havuzdan gölet havuza, aqua parktan Türk hamamına kadar geniş bir seçeneğe sahip. Yaklaşık otuz yıllık bir deneyime sahip olan firma, güçlü referanslarıyla da rakiplerinden ayrılmayı başarıyor. Lüks sitelerden özel konutlara, otellerden hamamlara kadar sayısız proje gerçekleştirmiş durumda.

Çilek Havuz web sitesini incelemek için hemen tıkla!

Dekart Havuz

1993 yılından beri faaliyetini sürdüren Dekart Havuz, en iyi havuz yapan firmalar listesinde yer ediniyor. Dekart Havuz ile müzikli animasyon havuzlarından özel konut havuzlarına kadar birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ankara merkezli Dekart Havuz, Türkiye’nin her noktasından sağladığı referanslarıyla başarısını kanıtlıyor. Ayrıca yurtdışı çalışmalarıyla da birçok noktada hizmet verdiğini söylemek mümkün.

Dekart Havuz web sitesini incelemek için hemen tıkla!

Sermed Havuz

Türkiye’nin en iyi havuz yapan firmaları arasında yer alan diğer bir isim Sermed Havuz. 10 yıllık garanti, %100 sızdırmazlık ve 16 yıllık tecrübesiyle rakiplerinden bir adım daha ön plana çıkıyor. Ayrıca havuz modelleri için sayısız seçenek ve projeye de sahip. Sermed Havuz’un diğer bir avantajıysa en uygun fiyat garantisi sunması. Ayrıca Türkiye’de ilk havuz fabrikası da Sermed’e ait. İstanbul ve Düzce’de üretilen havuzlar Türkiye’nin her yeri için sipariş verilebilir. Aynı zamanda montaj ve proje konusunda sorunsuz bir süreç sunuyor.

Sermed Havuz web sitesini incelemek için buraya tıklayın!

Tema Havuz

Söz konusu en iyi havuz yapan firmalar olduğunda öne çıkan diğer bir isim de Tema Havuz oluyor. Yaklaşık 20 yıllık bir deneyime sahip olan Tema Havuz, inovatif çözümleriyle ön plana çıkıyor. Türk hamamından şok havuz yapımına, polyesterden havuzdan tuz odası yapımına kadar geniş bir alanda hizmet vermektedir. Tema Havuz’un en önemli avantajlarından biriyse müşterileriyle sıkı bir iletişim içinde olması. Bu sayede proje öncesi ve sonrasında sorunsuz bir süreç yaşayabilirsiniz.

Tema Havuz web sitesini ziyaret etmek için hemen tıkla!

Osay Havuz

2006 yılından beri hizmet veren Osay Havuz, en iyi havuz firması seçeneklerinden biridir. Osay Havuz, geniş bir kategoride hizmet sunuyor. Ayrıca anahtar teslim havuz imalatıyla da müşteri memnuniyetini karşıladığını söylemek mümkün. Konutlardan otellere kadar her havuz projesi için Osay Havuz ile iletişime geçebilirsiniz. Bununla birlikte havuz ekipmanları ve havuz kimyasalları satışını da yapıyor.

Osay Havuz web sitesini incelemek için hemen tıkla!

Terminal Havuz

Kısa sürede en iyi havuz projesine sahip olmak ister misiniz? Cevabınız evetse, Terminal Havuz ile tanışmalısınız. Terminal Havuz, Türkiye’nin her noktası için 3 – 7 gün aralığında prefabrik havuz avantajı sağlıyor. Ayrıca doğal havuz, betonarme havuz, spa, hamam, sauna vb. hizmet alanlarıyla da rakiplerinden ayrıldığını söyleyebilirim. Terminal Havuz’un diğer bir avantajıysa 10 yıllık garanti süresi. Bu sayede havuz ya da havuz ekipmanlarına dair herhangi bir sorunda doğrudan onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Terminal Havuz web sitesini buradan ziyaret edin!

SunCare

Ankara’da 2005 yılında faaliyetine başlayan SunCare, en iyi havuz firması arayışınızı sonlandırabilir. Türkiye’nin her noktasına uzman ekibi ve danışmanlarıyla hizmet veren SunCare, havuza dair her konuda sayısız seçenek sunuyor. Ayrıca hamam, buhar odası, SPA uygulamaları ve sauna gibi kategorilerinde de profesyonel çalışmalarıyla ön plana çıkmaktadır. SunCare ile iç veya dış mekanlar için havuz yaptırabilir ve %100 sızdırmazlık garantisinden faydalanabilirsiniz.

Buradan SunCare web sitesini inceleyin!

Yapı Havuz

%100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle ön plana çıkan Yapı Havuz, en iyi havuz yapan firma alternatifleri arasında yer ediniyor. Yapı Havuz sayesinde ekonomik ya da lüks havuz modellerine sahip olabilirsiniz. 3 günde kurulum ve 10 günde teslimat avantajlarına sahip olan Yapı Havuz, 1996 yılından beri faaliyet gösteriyor. 25 yılı aşkın süreç boyunca binlerce havuz yapan firma, 10 yıllık garantisiyle de başarısını ispatlamış durumda.

Yapı Havuz web sitesine ulaşmak için hemen tıkla!

Durmaz Havuz

İstanbul’da havuz yapan en iyi firma arayışındaysanız Durmaz Havuz’u tercih edebilirsiniz. Durmaz Havuz, prefabrik havuzlardan süs havuzlarına kadar geniş bir kategoride çalışmaktadır. Yirmi yılı aşkın bir deneyime sahip olan firma, anahtar teslim havuz modelleriyle ön plana çıkıyor. Öte yandan havuz bakımı ve onarımı için de sayısız çözüme sahip.

Durmaz Havuz web sitesini incelemek için hemen tıkla!

Gündem Havuz

Antalya’nın en iyi havuz yapan firmaları listesinde yer alan Gündem Havuz, yirmi yılı aşkın deneyimiyle dikkat çekiyor. Müşteri odaklı bir anlayışı benimseyen Gündem Havuz, modern modelleriyle fark yaratıyor. Olimpik havuzdan süs havuzlarına kadar neredeyse her havuz projesi için tercih edebilirsiniz. Gündem Havuz’un ön plana çıkan diğer bir özelliğiyse ekonomik çözümleridir. Bu sayede uygun fiyatlı ve sorunsuz havuza sahip olabilirsiniz.

Gündem Havuz web sitesini buradan ziyaret edin!

HST Havuz

Yenilikçi çözümleriyle bilinen HST Havuz, en iyi havuz firması listesinde önemli bir yere sahip. HST Havuz firması, su ve havuza dair her konuda farklı ve kaliteli modelleriyle ön plana çıkıyor. Masaj havuzları, havuz ekipmanı, sonsuzluk havuzu, olimpik yüzme havuzu vb. birçok proje için HST Havuz ile iletişime geçebilirsiniz. Güçlü referanslarıyla ön plana çıkan HST Havuz, müşterileri için kusursuz bir deneyim sunmayı başarıyor.

HST Havuz web sitesini buradan inceleyin!

Sankurt Havuz

En iyi havuz firması seçeneklerinden söz ederken Sankurt Havuz’u konuşmamak olmaz. Sankurt Havuz, 38 yıllık deneyimini profesyonel çözümleriyle buluşturuyor. Koç Üniversitesi’nden Divan Otel’e kadar sunduğu referansları da Sankurt’un başarısını ispatlar nitelikte. Yapı taahhüdü ile de dikkat çeken Sankurt Havuz, İstanbul, Bodrum ve Almanya’daki şubeleriyle hizmet vermektedir. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışı havuz projelerinde kaliteli modelleriyle ön plana çıktığını söylemek mümkün.

Sankurt Havuz web sitesini incelemek için hemen tıkla!

 

En iyi havuz yapan firmalar içeriğini sevdiklerinizle paylaşabilir ve en kaliteli şirketi bulmaları konusunda onlara yardımcı olabilirsiniz!

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın