En İyi Kedi Göğüs Tasmaları

Kedilerin ev dışında bir yeri pek merak ettikleri olmasa da özellikle sahiplenilen kediler her zaman sokağı merak ederler ve arada bir de olsa gezip görmek isterler. Sadece kedinizin isteği doğrultusunda değil doğal ortamından tamamen koparmamak ve sosyalleşebilmesine imkân sağlamak için de zaman zaman dışarı çıkmasında fayda var. Kedinizi dışarı rahatça çıkarabilmeniz için de en iyi kedi göğüs tasmaları hayat kurtarıcı olacaktır. Dışarıda yaşanabilecek aksiliklerin ve kazaların önüne geçebilmek için göğüs tasması ile kedinizi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca sık seyahat ediyorsanız güvenli bir yolculuk için de minik dostunuza göğüs tasması alabilirsiniz.

En İyi 10 Kedi Göğüs Tasması

Kedileriniz için doğru göğüs tasması seçmek oldukça önemlidir. İyi ve kaliteli bir göğüs tasması almazsanız onu dışarıdaki tehlikelere karşı koruyayım derken sağlığını bozabilirsiniz. Tasmanın kedinizin boyun ve göğüs ölçülerine dikkat edilerek seçilmesi gerekir. Ayarlanabilir olması gerekir ki kilo değişimi vs. gibi bir durumda bol ya da dar gelip rahatsız etmesin. En önemli özelliklerinden biri de nefes alan malzemelerden üretilenleri seçmelisiniz ki kedinizin cildinde hassasiyet ya da tahriş olumasın. Tüm bu özellikleri dikkate alarak en iyi kedi göğüs tasması listesi oluşturdum.

Cattie – Dokumadan El yapımı Kedi Göğüs & Gezdirme Takımı

Cattie – Dokumadan El yapımı Kedi Göğüs & Gezdirme Takımı

Kedilerinizi gezdirirken kullanabileceğiniz en iyi tasmalardan biri Cattie markasına ait el yapımı göğüs tasmalarıdır. Birbirinden farklı renkleri bulunan bu tasmalardan zevkinize göre seçebilirsiniz. Kedinizin ölçüleri ve iskelet sistemi temel alınarak tasarlanan bu göğüs tasmalarının minik dostunuza hiçbir zararı yoktur. Kaliteli malzemeler kullanılarak %95 oranında el işçiliği ile üretilen bu tasmalar son derece dayanıklıdır. En kullanışlı kancalardan sayılan karabina kancaları kullanılmıştır. Tokaları ve kancaları son derece güçlü oldukları için bir kuvvetle karşılaştıklarında direnç gösterirler. Kedinizin bedenine ve ölçülerine uygun olanını seçip gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Cattie – Havalı Dokumadan El Yapımı Kedi Göğüs & Gezdirme Takımı

Cattie – Havalı Dokumadan El Yapımı Kedi Göğüs & Gezdirme Takımı

Cattie markasının bir diğer göğüs tasması da havalı kumaştan üretilen göğüs tasması. Kesinlikle önerebileceğim en iyi tasmalardan biri! Nefes alan malzemelerden üretildiği için en iyiler listeme ekledim. Cattie’nin diğer tasmaları gibi üst düzey malzemeler, kancalar ve tokalar kullanılarak el yapımı olarak üretilmiştir. En büyük tercih sebebiniz nefes alabiliyor oluşu olmalı. Minik dostunuzu özellikle yaz aylarında rahatça gezdirmenizi sağlayacak nefes alan yüzey sayesinde derisinde ve tüylerinde hiçbir rahatsızlıkla karşılaşmazsınız. Kullanılan kumaşın da son derece kaliteli ve sağlam olduğunu ekleme de fayda var. Kötü hava koşullarında sizi ve minik dostunuzu yarı yolda bırakmayacak kadar dayanıklıdır.

EuroCat – Yetişkin Kedi Göğüs Tasması

EuroCat – Yetişkin Kedi Göğüs Tasması

En uygun ve en uzun ömürlü göğüs tasmalarından biri olduğu için en iyiler listeme eklediğim bir ürünle sizi tanıştırmak istiyorum. EuroCat markasına ait tüm yetişkin kedi ve tüm ırkların kullanımına uygun göğüs tasmasını incelemenizi isterim. Fiyatı piyasadaki diğer tasmalara göre oldukça uygun ve bu sizi şüphelendirmemeli. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu tasma gerçek bir fiyat performans ürünü. Son derece dayanıklı olduğu için minik dostunuza yıllarca eşlik edecektir. Ayrıca insan ve hayvan sağlığına zararlı hiçbir madde içermez.

Trixie – Kedi Göğüs Tasma Seti

Trixie – Kedi Göğüs Tasma Seti

Minik dostunuz için en konforlu tasmalardan biri olan Trixie markasına ait kedi göğüs tasma setini incelemenizi öneririm. Dışarıyı seven bir kediniz varsa ya da sık seyahat ediyorsanız sizin için çok doğru bir tercih olacak. Yumuşak malzemesi sayesinde iç kısımları ve kenarları kedinizi hiç rahatsız etmeyecek şekildedir. Kenarlarında bulunan reflektörler sayesinde ışık tutulduğunda parlar. Kedinizin ölçülerine göre göğüs ve bel kısmını rahatça ayarlayabilirsiniz. İnsan ve hayvan sağlığına zararlı hiçbir madde kullanılmadan üretildiği için gönül rahatlığıyla beğendiğiniz rengini satın alabilirsiniz.

Karlie – Reflektörlü Kedi Göğüs Tasması Seti

Karlie – Reflektörlü Kedi Göğüs Tasması Seti

Karlie markasının birçok göğüs tasması mevcut. Zevkinize ve bütçenize uygun olan modeli seçerek alabilirsiniz. Karlie’nin tüm pet ürünleri kaliteli malzemelerden üretildiği için tereddüt etmeden satın alabilirsiniz. Size önereceğim modeli reflektörlü kedi göğüs tasması seti olacak. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilen bu tasma dayanıklı olduğu için uzun yıllar minik dostunuzun yol arkadaşı olacaktır. Ayarlanabilir klipsleri kullanarak kedinizin ölçülerine uygun hale getirerek tasmayı kullanabilirsiniz. Kedinizin de sizin de sağlığınıza zararlı hiçbir madde barındırmaz.

Flamingo – File Kedi Göğüs Tasması

Flamingo – File Kedi Göğüs Tasması

Kediler ani hareketleri ile bilindiklerinden onlar güvenli yürüyüşler yapabilmeniz ya da güvenli bir seyahate çıkabilmeniz için iyi bir göğüs tasması şart. Hem iyi hem de makul fiyatlı bir göğüs tasması arıyorsanız sizin için Flamingo markasına ait file göğüs tasmasını önereceğim.  Kedinizin hareketlerini sabitleyerek güvenli bir yürüyüş sağlar. Nefes alabilen yapısı sayesinde minik dostunuzun tüyleri de cildi de hiçbir sorunla karşılaşmaz. Kedilerin fizyolojik yapıları göz önüne alınarak tasarlandığından kedinizle müthiş uyum sağlar. Takılması ve çıkarılması da gayet kolay olan göğüs tasmasını kediniz için satın alabilirsiniz.

Pet Pretty – Kedi Tasma Takımı

Pet Pretty – Kedi Tasma Takımı

Minik dostlarınız için konforlu bir göğüs tasma seti önerim var. Pet Pretty markasına ait tasma takımını alırsanız içerisinden boyun, göğüs ve gezdirme tasmasından oluşan üçlü bir set çıkacak. Kedi severlerin çoğu Pet Pretty markasından haberdardır ve ne kadar kaliteli ürünlere sahip olduğunu bilir. Bilmeyenler için listeme eklemek istedim. İnceleyip kedinize güvenle alabilirsiniz. Dayanıklı ve konforlu yapısıyla sizi ve minik dostunuzu uzun yıllar gezintilerinizde yalnız bırakmaz. Birbirinden güzel ve renkli tasarımlarından zevkinize ve kedinize uygun olanı alabilirsiniz.

Eastland – Fosforlu Kedi Göğüs Tasması

Eastland – Fosforlu Kedi Göğüs Tasması

Kedileriniz için ekonomik ve dayanıklı bir göğüs tasması arıyorsanız artık aramanıza gerek kalmadı. Bulduğum en ekonomik ve dayanıklı kedi göğüs tasmasını sizinle paylaşacağım. Eastland markasının fosforlu kedi göğüs tasması fiyat performans ürünlerinin en iyilerinden. Karışık fosforlu bir renge ve metal tokalara sahip olan bu göğüs tasmasının oldukça dayanıklı ve sevimli olduğunu incelerseniz anlayacaksınız. Kedinizin fizyolojik yapısına hiçbir zararı olmayan ve onu rahatsız etmeyen bir tasmadır. Birlikte güvenli yürüyüşler ve seyahatler için bu aşırı uygun fiyatlı göğüs tasmasını değerlendirin derim.

Bobo – Göğüs Tasma ve Gezdirme Tasması – Medium – 1200M

Bobo – Göğüs Tasma ve Gezdirme Tasması – Medium – 1200M

Bobo markasının göğüs ve gezdirme tasmasını hem yavru kedileriniz hem yetişkin kedileriniz için kullanabilirsiniz. Ayrıca küçük ırk köpeklerin kullanımı için bile uygundur. Renkli ve yumuşak yapısı sayesinde kedinizi hiç rahatsız etmez. Konforlu ve güvenli gezintilerinizin vazgeçilmez bir parçası olmaya aday bu tasma oldukça da dayanıklıdır. Göğüs kısmında bulunan sünger kedinizin yaz aylarında terlemesini kış aylarında ise üşümesini engeller. Ayarlanabilir yapısı sayesinde kedinizin ölçülerine göre ayarlayarak rahatça kullanabilirsiniz.

Şencanlar – Kedi Köpek Yansıtıcılı Tasma – Gri

Şencanlar – Kedi Köpek Yansıtıcılı Tasma – Gri

Kedileriniz için Şencanlar markasına ait reflektör görevi de gören yansıtıcılı tasmasını incelemenizi öneririm. Tüm kedi ve ırklarının kullanımına uygun olmasının yanı sıra küçük ırk köpekler için de kullanılabiliyor. Yumuşak yapısı sayesinde yol arkadaşınızı rahatsız etmeden konforlu bir şekilde dolaşmasını sağlar. Reflektör sayesinde özellikle akşam yürüyüşlerinizde daha rahat hareket edebilirsiniz çünkü kediniz nereye giderse gitsin tasması ile ışık temas edince parlar. Kedinizin boy ve kilosuna göre uygun olan bedeni seçerek satın alabilirsiniz.

Kedilerinizle güvenli gezintiler ve seyahatler için birbirinden kaliteli ve dayanıklı göğüs tasmalarını listelediğim bu içeriği inceleyerek karşılaştırma yapabilir ve uygun olan tasmayı alabilirsiniz. Faydalı bulduysanız paylaşarak sevdiklerinizi de faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Eklemek istediğiniz başka bir göğüs tasması varsa yorum bırakabilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Kedi Göğüs Tasmaları” üzerine bir yorum

  1. Bende kedi besliyorum ama kedilerin tasma ile dolaştığına pek denk gelmedim genelde kediler evde bahçede besleniyor tuvalet alışkanlıkları sadece kedi kumuna göre ayarlı yani bana değişik geldi belki de doğru düşünüyorsunuz onlarında sosyallesmeye hakkı var.

    Cevapla

Yorum yapın