En İyi Kedi Ödül Maması

Kediler diğer evcil dostlarımıza nazaran eğitimi biraz daha zor ve uzun süren dostlarımız olsa da imkansız değildir. Özellikle onların hoşlarına gidecek motivasyonlar ile desteklendikleri zaman eğitimlerinde büyük ilerleme kaydederler. Ödüller de kedilerinizin eğitimi için oldukça önemli motivasyon kaynaklarından biridir. Minik dostlarınızın eğitimlerini devam ettirmek için ya da gün içerisinde yapmasını istemediğiniz bir yaramazlık yapmadığı için onu ödül ile ödüllendirebilirsiniz. Büyük bir keyif alacak ve mutlu olacak böylece hem kediniz hem de siz istediğinizi almış olacaksınız. Kedi ödül mamaları ile ilgili incelememi faydalanabilmeniz için sizinle de paylaşıyorum.

En İyi 9 Kedi Ödül Maması

Sadece eğitim sürecini tamamlamak için değil mutlu olmasını istediğiniz için de kedinize verebileceğiniz ödüllerin nasıl olması gerektiğini biliyor musunuz? Kedinizin ödülden memnun kalması için her zaman tercih ettiğiniz tatlardan farklı tatlar tercih etmenizde fayda var. Devamlı tükettiği mamanın içeriğinden ya da formundan farklı bir ödül maması verirseniz bunun ödül olduğu anlar ve mutlu olur. Motive olmasını istiyorsanız siz de amacınıza ulaşmış olursunuz. Kaliteli ve sağlıklı en iyi kedi ödül maması içeriğimi inceleyerek minik dostunuzu sevindirebilirsiniz.

Reflex – Yavru Kediler İçin Hindili Ödül Çubuğu

Reflex – Yavru Kediler İçin Hindili Ödül Çubuğu

Bildiğiniz üzere kedileri yavru iken eğitmek çok daha kolaydır. Reflex markasına ait yavru kediler için hindili ödül çubuğunu alarak minik dostunuzun eğitimini hızlandırabilirsiniz. Öğün yerine geçmeyecek olan bu ödül çubuğunu takviye gıda olarak düşünüp o şekilde kedinize vermelisiniz. Kedinizin boy, kilo ve kaç aylık olduğuna dikkat ederek uygun miktarı belirleyip verebilirsiniz. Gün içerisinde bir çubuk vermeniz uygundur. Paketten çıkardığınız ödül çubuğunu da tazeliğini kaybetmemesi için aynı gün vermenizi tavsiye ederim.

 • İçerik : Et ve Hayvansal Ürünler, Mineraller, Ham Protein, Ham Lif
 • Vitaminler : Vitamin D3, Vitamin , Taurin

Reflex – Kediler İçin Likit Snack

Reflex – Kediler İçin Likit Snack

Kedilerinizin ödül olarak bayılacağı bir önerim var. Reflex markasının tüm ödülleri gibi sağlıklı bir içeriğe sahip olan Likit Snack ödülü kesinlikle kedinize bir kez bile olsa alın derim. Sonrasında devamlı tercih edeceksiniz zaten. Sıvı formlu olması sayesinde minik dostunuza ödülünü kendi istediğiniz ölçüde rahatça ayarlayarak verebilirsiniz. İçerisindeki kalsiyum ve fosfor sayesinde kedinizin iskelet sitemini ve dişlerini güçlendirir. Kedileriniz için hiçbir zararı yoktur ve sindirimi oldukça kolaydır. Ayrıca kedinizde gereksiz karbonhidrat biriktirmeyerek devamlı fit olmasına da yardım eder. Özellikle yetişkin kedilere uygun olarak formüle edilen bu likit snack ödül oldukça doyurucu bir özelliğe de sahiptir.

 • İçerik : Buğday, Mısır, İşlenmiş Hayvansal Protein, Bonkalit, Hayvansal Yağ, Ciğer Aroması, Kuzu Eti, Pirinç, Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum
 • Vitaminler : Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin C, Vitamin B1- B2- B3- B6- B7- B9- B12

Reflex – Sütlü Kremalı Yetişkin Kedi Ödül Maması

Reflex – Sütlü Kremalı Yetişkin Kedi Ödül Maması

Yetişkin kedilerinizi mutlu etmek için harika bir önerim var. Ödül mamaları konusunda oldukça geniş ürün seçeneği sunan Refleks markasına ait sütlü kremalı ödül maması ile kedinizi tanıştırmalısınız. İçerisinde minik dostunuza zararı olacak hiçbir madde bulunmadığı için gönül rahatlığıyla alarak onu şımartabilirsiniz. Tadına bayılacak ve severek yiyecektir ama bir öğün ya da normal bir mama ile eş değer tutmamalısınız. Atıştırmalık ya da takviye gıda olarak kendinize günde 1 tane vermenizi tavsiye ederim.

 • İçerik : İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ, Bonkalit, Somon Unu, Balık Aroması, Ciğer Aroması, Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, Çinko, Bakır, Demir, Selenyum
 • Vitaminler : Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin C, Vitamin B1- B2- B3- B7- B9, Vitamin K

Beaphar – Dental Bits Diş Sağlığı Kedi Ödülü

Beaphar – Dental Bits Diş Sağlığı Kedi Ödülü

Kedileriniz için aşırı sağlıklı ve işlevsel bir ödül almak isterseniz Beaphar markasının ürünlerini incelemenizi öneririm. Tavsiye olarak da dental bits diş sağlığı kedi ödülünü öneriyorum. Minik dostlarınızın dişlerinin temizlenmesine yardım ederken diş taşı oluşumunu da engelliyor. İçerisinde bulunan florid sayesinde diş çürümelerini de engelleyen bu sağlıklı ödül dolgulu ve kıtır formludur. Kedilerinizin çok seveceğinden şüpheniz olmasın.

 • İçerik : Tahıllar, Bitkisel Kökenli Türevler, Mineraller, Et ve Hayvansal Türevler
 • Vitaminler : Ham Protein, Ham Lif, Ham Yağ, Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, Potasyum, Magnezyum

Crocus – Beef Snacks Biftekli Tahılsız Kedi Ödülü

Crocus – Beef Snacks Biftekli Tahılsız Kedi Ödülü

Kedilerinizin çok seveceği yumuşacık bir ödül ile sizi tanıştırmak istiyorum. Crocus markasının biftekli tahılsız kedi ödülünü incelemenizi öneriyorum. İçeriğini görünce zaten almak isteyeceksiniz. Katkı maddesi, koruyucu ve renklendirici içermeyen bu ödül oldukça sağlıklı tercih olacaktır. Ağız yapılarına uygun boylarda minik sığır etli atıştırmalık olan bu ödülü kediniz çok sevecek. Doğal içeriği sayesinde kedinizin sindirimini de kolaylaştırır.

 • İçerik : Et ve Et Türevleri (%90), Nişasta, Sebze Proteini, Sebze Lifi, Probiyotik, Hayvansal Yağlar, Bitkisel, Gliserin
 • Vitaminler : Taurin, Ham Protein, Ham Kül, Potasyum

Dramies – With Cheese Peynirli Kedi Ödülü

Dramies – With Cheese Peynirli Kedi Ödülü

Minik dostunuzun tadına bayılacağı ödül mamalarından biri de Dramies markasına ait peynirli ödül. Kedinizin ödülü algılaması için farklı bit tadı olması gerektiğini biliyorsunuz. Minik dostlarımızın tükettiği mamaların çoğu da hayvansal içeriklere sahip oluyor. Peynirli bir ödül tercihi son derece doğru bir ödül olacaktır. Kedinizin severek yiyeceği ve mutlu olacağı bu ödülü kedinizi mutlu görünce hep almak isteyeceksiniz.

 • İçerik : Tahıllar, Peynir, Manganez, Potasyum
 • Vitaminler : Vitamin A, Vitamin B1- B2- B6, Vitamin D3, Vitamin E

Profine- Chicken Sandwich Tavuklu Kedi Ödülü

Profine- Chicken Sandwich Tavuklu Kedi Ödülü

Profine markasının minik dostlarınızın damak tadını düşünerek tavuk etinin lezzetini kaybetmemesi için özel işlem görerek hazırladığı harika bir ödül önerim var. Tavuklu kedi ödülüne kedileriniz gerçekten bayılacak. Lezzetini kaybetmeden paketlenen zengin besin kaynağı bu ödül kendi özel paketinde son kullanma tarihine kadar tazeliğini koruyor. Minik dostlarınızı mutlu etmek için harika seçeneklerden biri olarak aklınızda bulunmalı diye düşünüyorum.

 • İçerik : Tavuk Eti, Yağ Asitleri
 • Vitaminler : Ham Protein, Ham Yağ, Ham Kül, Ham Lif

Gimcat – Nutripockets Yavru Kedi Ödülü

Gimcat – Nutripockets Yavru Kedi Ödülü

Eğitimlerinin en kolay yapıldığı dönem kedilerin yavru oldukları dönem olduğu için en iyi ödülleri seçmeniz kedinizin eğitimi için harika olacaktır. Gimcat’ın yavru kediler için özel olarak ürettiği ödül junior mix’i kedinize almanız hem eğitimine hem sağlığına faydalı olacaktır. İçerisindeki vitamin ve mineraller besleyici özellik taşırken kalsiyum sayesinde de kedinizin diş ve kemik sağlığı güçlenecektir. Ayrıca kalp ve göz sağlığına iyi gelen taurin içermesi de tercih sebebiniz olmalı.

 • İçerik : Tahıllar, Et ve Hayvansal Türevler, Katı ve Sıvı Yağlar, Sebze Proteini, Balık ve Balık Yan Ürünleri, Süt ve Süt Ürünleri,
 • Vitaminler : Ham Protein, Ham Yağ, Ham Kül, Ham Lif, Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E

Wanpy – Ton Balık ve Karidesli Likit Creamy Kedi Ödülü

Wanpy – Ton Balık ve Karidesli Likit Creamy Kedi Ödülü

Kedilerinizin en seveceği ödülü listenin en sonuna sakladım. Wanpy markasının ton balık ve karidesli likit kedi ödülünü eğer bütçenizi aşmıyorsa kedileriniz için kesinlikle deneyin derim. Eğitim süreçlerinde motivasyon için ya da davranışlarını ödüllendirmek için verebileceğiniz sıvı formu bu ödülü yemesini istediğiniz miktarda verebilirsiniz. Sadece kedinizi mutlu etmeyecek aynı zamanda diş sağlığına da iyi gelecek bir ödüldür. Doğal içeriği sayesinde kedinizin kolay sindirmesini de sağlar.

 • İçerik : Ton Balığı(%20), Karides(%6), Tavuk(%4), Nişasta, Çay Polifenol, Xanthan Sakızı
 • Vitaminler : Vitamin A, Vitamin B2- B3, Vitamin D3, Vitamin E

Kedileriniz için hem sağlıklı hem faydalı olacak en iyi ödülleri inceleme fırsatı bulduğunuz bu içeriği beğendiyseniz paylaşmayı ihmal etmeyin. Eklemek istediğiniz farklı bir kedi ödülü varsa yorum bırakarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Kedi Ödül Maması” üzerine bir yorum

 1. Ben ödül mamalarını içeriğinde ki vitaminler nedeniyle alıyorum. Kedim benim için çok önemli onu evladım gibi seviyorum. Onun sağlıklı olması benim ilk önceliğim o beni nasıl tavırlarıyla şirinliğiyle memnun ediyorsa bende ödül maması alarak onu mutlu etmeye bayılıyorum.

  Cevapla

Yorum yapın