En İyi Köpek Eğitim Ürünü

Köpekler diğer evcil hayvanlara göre eğitime daya uygun canlılardır. Birlikte uzun yıllar yaşayacağınız bu küçük dostlarınızla huzurlu ve rahat bir hayat için eğitilmeleri oldukça önemlidir. Eğitim süreçlerinde bir takım eğitim ürünlerine ihtiyacınız olacak. Köpeklerin ırkları ve özellikler farklı olduğu için küçük dostunuzun ırkına, yapısına ve özelliklerine dikkat ederek eğitim ürünleri seçmeniz gerekir. Köpeğinize hitap eden eğitim ürünleri ile kısa sürede gelmesini istediğiniz seviyeye gelebilir. Yanlış tercihler yapmamanız için en iyi köpek eğitim ürünlerini sizler için araştırdım.

En İyi 10 Köpek Eğitim Ürünü

Minik dostlarınızın hem eğitim süreci için hem de konforu için gerekli olabilecek eğitim ürünleri arıyorsanız bu içeriği inceleyerek kolayca bulabilirsiniz. Piyasada bulunan onlarca farklı seçenek arasında kafa karışıklığı yaşamadan en iyi köpek eğitim ürünleri arasında kolayca karşılaştırma yapabilecek ve vakit kaybetmeden alabileceksiniz. Ürünlerde kullanılan malzemeler, işlevleri, markaları, fiyatları gibi pek çok özelliği dikkate alarak hazırladığım bu listeyi inceledikten sonra sipariş vermenizi öneririm.

Maxi Life – Bez Ağızlık
Maxi Life – Bez Ağızlık

Maxi Life markasına ait bez ağızlıklar eğitim süreci devam eden köpekleriniz için en iyi eğitim ürünlerinden biri olabilir. Bez olduğu için köpeğinizi asla rahatsız etmez ve oldukça konforludur. Sadece eğitim sürecinde ısırmamaları için değil aynı zaman gezdirirken yerden yabancı bir şeyler bulup yemesine engel olmak için de kullanılabilir. Ayarlanabilir özelliği sayesinde köpeğinize uygun pozisyona getirerek birlikte konforlu ve güvenli yürüyüşlere çıkabilirsiniz. Farklı bedenleri bulunan bu bez maskelerden köpeğinizin boy ve kilosuna uygun olanı seçerek satın alabilirsiniz.

Flip – Köpek Eğitim Düdüğü – Metal
Flip – Köpek Eğitim Düdüğü – Metal

Eğitim sürecindeki köpekleriniz ile aranızdaki bağı kurmada en büyük yardımcılarınızdan biri eğitim düdüğü olabilir. Eğitim esnasından aranızdaki mesafe uzadığında küçük dostunuz sizi duyamadığı için verdiğiniz komutu da anlamayabilir. Sağlıklı bir eğitim süreci için en iyi eğitim ürünlerinden biri olarak Flip markasına ait köpek eğitim düdüğünü tercih edebilirsiniz. Tiz sesi sayesinde köpeğinizle aranızdaki mesafe uzasa da düdüğün sesini duyarak size tepki verecektir. Sadece sesini duymakla kalmayıp düdükten çıkacak seslere göre köpeğinizle aranızda bir dil oluşturabilir ve çıkan ses sayısına göre komutlar da belirleyebilirsiniz.

Petzanya – Köpek Ağızlığı – Plastik
Petzanya – Köpek Ağızlığı – Plastik

Pet ürünleri konusunda hiç tereddüt etmeden alışveriş yapabileceğiniz markalardan biri olan Petzanya’yı bilmeyen köpek dostu kalmamıştır diye düşünüyorum. Aynı markaya ait en iyi köpek eğitim ürünlerinden biri olan köpek ağızlığından size bahsetmek istiyorum. Petzanya’nın plastik malzemeden üretilen köpek ağızlığını eğitimi devam eden minik dostunuza ısırmasını önlemek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca özellikle köpeğinizi geceleri gezdirirken göremeyeceğiniz yabancı maddeleri bularak yemesini önlemek için de kullanarak rahat ve güvenli gezintiler yapabilirsiniz. Köpeğinizin ölçülerine uygun olan bedeni seçerek satın alabilirsiniz.

Bioline – Köpek Tuvalet Eğitim Spreyi

Bioline – Köpek Tuvalet Eğitim Spreyi

Köpeğinizin sizinle birlikte evin içerisinde yaşıyorsa alması gereken en önemli eğitimlerden biri hiç kuşkusuz tuvalet eğitimidir. Tuvalet eğitimi vermek istediğiniz küçük dostunuz için en iyi eğitim ürünü tercihi Bioline markasına ait köpek tuvalet eğitim spreyi olabilir. Tuvaletini yapmasını istediğiniz bölgeye bu spreyi birkaç kez sıkmanız yeterli olacaktır. Özellikle yavru köpeklerde müthiş sonuçlar veren bu spreyi denemenizi tavsiye ederim. Sizi denediğinize pişman etmeyecek bir performans sergileyeceğine eminim. Ayrıca uygun bir fiyata sahip oluşu da denemeniz için başka bir sebep olabilir.

Trixie – Köpek Agility Eğitim Direkleri

Trixie – Köpek Agility Eğitim Direkleri

Son yıllarda dünyada oldukça popüler olan Agility, köpekler ve sahiplerinin birlikte oynadıkları yeni bir spor ve yarışma dalı olmuştur. Trixie markasına ait Agility eğitim direkleri ise seçebileceğiniz en iyi ve en kaliteli köpek eğitim ürünlerinden olabilir. Köpeğinizle birlikte vakit geçirmeniz hem küçük dostunuzu hem sizi mutlu edecek. Ayrıca spor yaptığı için de daha sağlıklı ve zinde olacak. Düzenli oynarsanız yaşı ilerlese bile köpeğiniz sağlıklı ve fit olabilir. Köpeğinizle oyun oynarken spor da yaptığınız bu eğitim direklerini almak için yeterli bütçeniz varsa hiç düşünmeden sipariş verin derim.

Dill – Köpek Tuvalet Eğitim Seti – Duvarlı

Dill – Köpek Tuvalet Eğitim Seti – Duvarlı

Henüz dışarı çıkamayan yavru köpekler için ve küçük ırk evde beslediğiniz köpekler için hayat kurtarıcı eğitim ürünlerinden birinden bahsetme istiyorum. Dill markasına ait en iyi eğitim ürünlerinden biri olan köpek tuvalet eğitim setini kesinlikle incelemelisiniz. Özellikle evinizde küçük ırka ait bir köpeğiniz varsa ve her an dışarı çıkaramıyorsanız aşırı konforlu bir ürün olacaktır. Tuvalet setinin ortasında bulunan direk sayesinde minik dostunuzun tuvaletini nereye yapacağını öğrenmesi çok kolaylaşıyor. Ayrıca arkasında bulunan duvarı sayesinde sıçrama yapmasını önlüyor. Izgaralı yapısı sayesinde minik dostunuzun patileri de kuru kalıyor.

Pawise – Komut Sesi Köpek Eğitim Aparatı – Clicker

Pawise – Komut Sesi Köpek Eğitim Aparatı – Clicker

Köpeklerinizin eğitiminde kullanabileceğiniz en pratik eğitim ürünlerinden biri de clicker adı verilen aparatlardır. Clicker aparatlarının içerisinde bulunan sesleri tuşa basarak köpeğinize duyurursunuz. Yapmasını istediğiniz hareketleri clicker aparatını tuşlayarak ve komut vererek yapmasını beklersiniz. İstediğiniz hareketi köpeğiniz yaptığında ödüllendirerek bu egzersizlere bir süre daha devam edersiniz. Clicker aparatı ile yaptırdığınız egzersizler sayesinde bir süre sonra köpeğinize hiçbir komut vermeden sadece cklicker aparatını tuşlayarak komut verebilirsiniz. Hem sizin hem köpeğinizin hayatını kolaylaştıracak bu eğitim ürününün en iyisini Pawise markasında bulabilirsiniz.

GimDog –  Gimborn Lavanta Kokulu Köpek Çiş Pedi

GimDog -  Gimborn Lavanta Kokulu Köpek Çiş Pedi

En önemli ve öncelikli eğitimlerden biri olan tuvalet eğitimi köpekleriniz yavru iken tamamlanması daha kolay eğitimlerdir. Gimdog markasına ait Gimborn lavanta kokulu çiş pedleri sayesinde yavru köpeklerinizin tuvalet eğitimi süreçlerin kolayca tamamlayabilirsiniz. Süper emici yapısı sayesinde sıvıyı hemen emen bu pedler dışarıya da sızdırma yapmaz. Minik dostunuz pedine her tuvaletini yaptığında onu ödüllendirirseniz kısa süre içerisinde tuvalet eğitimini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca sadece minik yavruların eğitimi için değil yaşlı ya da hasta olan köpekleriniz için de kullanabilirsiniz.

Karlie – Köpek Çiş Eğitim Sıvısı

Karlie – Köpek Çiş Eğitim Sıvısı

Özellikle yavru köpeklerinizin tuvalet eğitimleri için en büyük yardımcınız olacak Karlie markasına ait köpek çiş eğitim sıvısından bahsetmek istiyorum. Hem sizin hem küçük dostunuzun hayat kalitesini yükseltmek ve konforlu bir yaşam alanı yaratmak için tuvalet eğitimi şarttır. En iyi eğitim ürünlerinden biri olarak da çiş eğitim sıvısını seçebilirsiniz. Yalnızca köpeğinizin çişini yapmasını istediğiniz bölgeye bu sıvıyı damlatmanız yeterli. Minik dostlarınızın için özel olarak formüle edilen bu sıvının kokusuna gelecek olan köpeğiniz çişini de aynı yere yapacaktır.

Perfect Pets – Köpek Tuvalet Eğitim Yapay Çim

Perfect Pets – Köpek Tuvalet Eğitim Yapay Çim

Köpeklerinizin ve sizin hayatınızı kolaylaştıracak en iyi eğitim ürünü olduğunu düşündüğüm tavsiyemi en sona sakladım. Perfect Pets markasının tuvalet eğitim yapay çimi sayesinde köpeğiniz istediği an sizin onu çıkarmanızı beklemeden tuvalet ihtiyacını giderebilecek. İşte ya da köpeğinizden uzakta farklı bir yerde olduğunuzda aklınız köpeğinizde kalmayacak harika bir ürün. İster iç mekanda ister dış mekanda kullanın ikisi için de uygun pratik bir eğitim ürünüdür. Üzerindeki yapay çimlerin temizlenmesi çok kolay ve pratiktir. Yapmanız gereken tek şey gün sonunda birikenleri çöpe atmanız olacak bu eğitim ürününü mutlaka edinmelisiniz.

En yakın arkadaşlarınızın hayatınıza en uyumlu şekilde eşlik edebilmesi için gerekli olan en iyi eğitim ürünlerini sizlerle paylaştığım bu içeriği beğendiyseniz paylaşarak daha fazla köpek dostuna ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Eklemek istediğiniz farklı bir köpek eğitim ürünü varsa yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Köpek Eğitim Ürünü” üzerine bir yorum

  1. Bende köpeğimi eğitmek istiyorum ama nereden başlayacağımı bilemiyorum. Yazıda ki clicker aparatı çok ilgimi çekti ileri düzey eğitim vadediyor. Tuvalet eğitimi otur kalk of ne yapacağım ben nereden başlayacağım.

    Cevapla

Yorum yapın