En İyi 11 Krill Yağı Markası! (Zengin Omega 3 Kaynağı!)

Son zamanlarda zengin omega 3 değeri ile krill yağı tercih ediliyor. Krill ismindeki karides benzeri bir canlıdan elde edilen yağ, en sağlıklı omega 3 kaynaklarından biri. Aynı zamanda kalp damar sağlığını korurken kötü kolestrolü düşürme özelliğiyle de tercih ediliyor. Son zamanlardaki yoğun ilgi ise en iyi krill yağı markası araştırmalarını hızlandırdı.

En iyi krill yağı markaları, temiz içeriği ve güvenilir sertifikalarıyla ön plana çıkıyor. Güçlü bir antioksidan olan krill yağı, cilt için sağladığı olumlu etkileriyle de tercih edilmektedir. Hazırsanız, en iyi krill yağı markası ve özelliklerini beraber inceleyelim!

En İyi 11 Krill Yağı Markası

Krill yağı veya diğer ismiyle krill oil, bağışıklık sistemini destekleyerek kolestrol kontrolüne yardım eder. Ancak krill yağının uzun süre kullanılmaması tavsiye ediliyor. Bununla birlikte bilim camiasında hala faydaları tartışılıyor. Doktorunuzla görüşerek en iyi bilgiyi alabilirsiniz. Aşağıda kullanıcıların deneyip memnun kaldığı en iyi krill yağı markaları sizi bekliyor!

Neptune Krill Oil – Kril Yağı Omega 3

En iyi krill yağı markası listesinde güvenilir ve temiz içeriği ile Neptune yer alıyor. Neptune, güçlü formülü ile rakiplerinden ayrılırken patentli soğuk sıkım üretimiyle de fark yaratmayı başarıyor. Aynı zamanda günde bir veya iki kapsül olarak tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Her iki kapsülde 1000 mg krill yağı, 460 mg fosfolipitler, 269 mg omega 3, 145 mg EPA ve 55 mg DHA ve 1280 mcg astaksantin bulunuyor. Ayrıca kolay tüketilebilen kokusuz kapsülüyle de kullanımı kolaylaştırdığını söyleyebilirim.

Vitaminler.com’dan satın almak için hemen tıkla! 

Ocean Krill Oil

Yerli marka Ocean, en iyi kril yağı seçeneklerinden biridir. Antartika krilinden elde edilen takviye, Ocean kalitesi ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Her bir kapsülde 700 mg krill yağı, 294 mg fosfolipit, 70 mcg astaksantin, 102 mg EPA ve 60 mg DHA bulunmaktadır. Ayrıca toplam omega 3 175 mcg olarak belirtiliyor. Kapsül boyutları çok büyük değil, dolayısıyla ilaç yutmakta zorlanan kişiler bile kolayca tüketebilir. Son olarak yerli bir marka olması sebebiyle fiyatı oldukça uygun.

Vitaminler.com’dan satın almak için hemen tıkla!

Krilom Ultra Krill Oil

En iyi krill yağı markası denilince akla gelen ilk isimlerden biri Krilom oluyor. Uzun zamandır piyasada en çok tercih edilen markalardan biri. Ayrıca küçük kapsül boyutu ve blister ambalajı sayesinde tüketicileri memnun etmeyi başarıyor. Her bir kapsül, 500 mg krill yağı, 280 mg fosfolipit, 135 mg omega 3, 75 mg EPA, 35 mg DHA, 35 mg kolin ve 42.5 mcg astaksantin içermektedir. En önemli avantajlarından biriyse güçlü formülünü uygun fiyatla sunması.

Vitaminler.com’dan satın almak için hemen tıkla!

Aniqnaturals Superba Boost Krill Oil

Cam şişede 60 kapsül olarak satılan Aniqnaturals, en iyi krill yağı markası arayışında olanlar için güvenilir bir seçenek. Fiyatı yüksek ancak güvenilir ve temiz formülüyle kullanıcılardan tam puan aldığını söylemek mümkün. Krill Oil Flexitech teknolojisi ile üretilen Aniqnaturals krill yağı, yumuşak kapsül formuyla da dikkat çekiyor. Ayrıca her bir kapsül, 1000 mg krill yağı, 580 mg fosfolipit, 290 mg omega 3, 170 mg EPA ve 90 mg DHA içermektedir.

Vitaminler.com’dan satın almak için hemen tıkla!

Nbl Krill Oil 30 Kapsül

Yerli bir marka olan Nbl, en iyi krill yağı markaları arasında önemli bir yere sahip. Sektördeki köklü tecrübesini modern teknolojileriyle buluşturan Nbl, en fazla tercih edilen markalardan biri. Aynı zamanda uygun fiyatlı ve en iyi krill yağı markası için güvenilir seçenekler arasında yer alıyor. Her bir kapsülde 360 mg fosfolipit, 260 mg omega-3, 125 mg EPA ve 62 mg DHA yer alıyor. Ayrıca bu bileşenlere ek olarak kolin ve astaksantin de içermektedir. Günde iki defa tüketilmesi tavsiye ediliyor. Kullanıcılar özellikle yumuşak kapsül formundan memnun.

Vitaminler.com’dan satın almak için hemen tıkla!

Voonka Krill Oil Omega 3

En iyi krill yağı markası seçeneklerinden söz ederken Voonka’dan bahsetmemek olmaz diye düşünüyorum. Voonka, temiz formüllü içerikleri ile tüketicilerin gönlünü kazanmış durumda. Bir yumuşak kapsülde 600 mg krill yağı, 240 mg Fosfotidilkolin, 55 mg EPA ve 36 mg DHA bulunuyor. Aynı zamanda günde bir defa tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Bununla birlikte 12 yaş ve üstü kişiler için uygun.

Vitaminler.com’dan satın almak için hemen tıkla!

Nature’s Supreme Krill Oil

Son dönemlerin en çok tercih edilen en iyi krill yağı markaları listesinde Nature’s Supreme yer alıyor. Nature’s Supreme, özel hava ve nem geçirmeyen ambalajı sayesinde uzun süre kapsüllerin tazeliğini korumaktadır. Aynı zamanda özel üretim teknoloji ise koku içermiyor. Nature’s Supreme krill yağının en önemli avantajları arasında uygun fiyatı yer alıyor. Her iki kapsülde 1000 mg krill yağı, 150 mg EPA ve 70 mg DHA bulunmaktadır. Önemli bileşenleri bir araya getirerek yetişkinlerin günlük ihtiyacının önemli bir bölümünü karşılıyor.

Vitaminler.com’dan satın almak için buraya tıklayın!

Naturopathica Red Krill Oil

Zengin omega 3 değeri ile en iyi krill yağı markası alternatiflerinden biri de iHealth markasına ait. Krill yağı ve sığır kaynaklı jelatin içeren iHealt, blister ambalajı ile dikkat çekiyor. Ayrıca her bir kapsülde 500 mg krill yağı, 66 mg EPA ve 35 mg DHA bulunmaktadır. Özellikle uygun fiyatlı ve güvenilir en iyi krill yağı markası arıyorsanız iHealt markasına bir şans verebilirsiniz. Son olarak küçük kapsülleri sayesinde kullanımı kolaylaştırdığını söylemeliyim.

Vitaminler.com’dan satın almak için hemen tıkla!

Nutramedica Krill Oil

11 yaş ve üzeri kişiler için en iyi krill oil seçenekleri arasında Nutramedica yer alıyor. Ancak emzirme veya hamilelik durumlarında ya da farklı bir ilaç kullanıyorsanız mutlaka hekiminize danışmalısınız. Soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen krill yağı özellikle kalp damar sağlığını korumak konusunda tercih ediliyor. Günde bir kapsül tüketilmesi tavsiye edilen Nutramedica Krill Oil, astaksantin, fosfolipit, DHA ve EPA içermektedir.

Trendyol’dan satın almak için hemen tıkla!

Krinol Q10 Premium

Krill yağı ve koenzim Q10 içeren Krinol, güçlü formülü ile en iyi krill yağı markası alternatifleri arasındaki yerini alıyor. Ayrıca koenzim Q10 haricinde E vitamini, selenyum, K2 vitamini, D3 vitamini, EPA, DHA ve likopen içeriyor. Kompleks bir ürün olması sayesinde sıklıkla tercih edildiğini söylemek mümkün. Ayrıca Türkiye’de ilk defa krill yağı ve koenzim Q10’u bir araya getiren ilk marka özelliğine de sahip. Son olarak portakal aroması sayesinde kullanımı kolaylaştırdığını söyleyebilirim. Özellikle kapsül tüketmekte zorlanıyorsanız bu ürün sizin için iyi bir alternatif olabilir.

Hepsiburada’dan satın almak için hemen tıkla!

Omepro Krill Yağı

Koşer ve helal sertifikası bulunan Omepro, en iyi krill yağı markası tercihlerinizden biri olabilir. Licaps teknolojisiyle üretilmesi sayesinde üretimden şişelendiği ana kadar değerlerini korur. Ayrıca her iki kapsülde 1000 mg krill yağı ve 220 mg omega 3 içermektedir. İçeriğinde bulunan antioksidan, EPA ve DHA ise bağışıklık sisteminizi destekler.

Hepsiburada’dan satın almak için hemen tıkla!

En iyi krill yağı markası içeriğini aşağıdaki butonlara tıklayarak sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz!

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın