En İyi Mobil Uygulama Yapan 13 Firma! (Hiçbir Yerde Yok!)

Yakın zamanda bir e – ticaret sitesi açtım. Mobil alışverişlerin çoğalması sebebiyle de bir mobil uygulama yaptırmam gerekiyordu. Dolayısıyla en iyi mobil uygulama yapan firmalar ve ajanslar ile sıkı bir görüşme sürecindeydim. Bu süreçte birçok firma ile görüştüm ve özellikle de referanslarına göz attım. Eğer siz de hedef kitlenize kolayca ulaşmak istiyorsanız mutlaka bir mobil uygulama yaptırmalısınız.

Hizmet verdiğiniz sektör fark etmeksizin mutlaka bir mobil uygulamaya sahip olmanızı öneririm. İyi tasarlanmış bir mobil uygulama sayesinde rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Mobil uygulamaları kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Ancak yeteri kadar tecrübe ve bilginiz yoksa marka imajınız zedelenebilir. Bu nedenle mutlaka profesyonel mobil uygulama yapan ajansları tercih etmelisiniz.

En İyi Mobil Uygulama Yapan 13 Firma

Markanız, siteniz ya da uygulamanız için firmaları veya freelance çalışan kişileri tercih edebilirsiniz. Ancak mutlaka daha önceki işlerini incelemenizi öneririm. Aksi takdirde maddi ve manevi anlamda yorucu bir süreç geçirebilirsiniz. Aşağıda en iyi mobil uygulama yapan firma veya ofisi seçmeniz için özel bir liste yer alıyor. Hazırsanız, başlayalım!

SolvePark

Profesyonel ve en iyi mobil uygulama yapan firma arayışında SolvePark’ı tercih edebilirsiniz. SolvePark, THY, Eczacıbaşı, Acıbadem, TEB vb. güçlü referanslarıyla rakiplerinden ayrılmayı başarıyor. Sorunsuz bir hizmet sunan SolvePark, eksiksiz çalışan bir mobil uygulamaya sahip olmanızı sağlar. Bununla birlikte teknoloji danışmanlığı ve dijital pazarlama gibi farklı alanlarda da hizmet vermektedir. Kısacası, kusursuz tasarlanan bir mobil uygulamaya ihtiyacınız varsa SolvePark, en iyi seçeneklerden biridir.

SolvePark web sitesini ziyaret etmek için hemen tıkla!

Egegen

İzmir, İstanbul, Manisa ve Londra’daki ofisleriyle yurtiçi ve yurtdışı alanlarda hizmet sunan Egegen, müşterileriyle kurduğu güçlü iletişimle ön plana çıkıyor. Bu sayede proje öncesi ve sonrasında tüm sorularınızı anında çözebilir ve her an ulaşabileceğiniz bir danışmanla iletişime geçebilirsiniz. Yüzlerce projeye imza atan Egegen, sürekli gelişim prensibiyle mobil uygulamanızın güncel teknolojilere bağlı kalmasını sağlar.

Egegen web sitesini ziyaret etmek için buraya tıkla!

İnnova

Türk Telekom iştiraki İnnova, en iyi mobil uygulama yapan firma arayışınız için önemli bir alternatiftir. 1400+ kişilik dev kadrosu, son trend teknolojik çözümleri ve 20 yılı aşkın deneyimiyle her sektöre güç kazandırmayı başarıyor. Mobil uygulama geliştirme konusunda başarılı işlere imza atan İnnova, yurtiçi ve yurtdışı projeleriyle beklentileri karşılamaktadır. İnnova ile profesyonel, hızlı ve güvenilir bir mobil uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Buradan İnnova web sitesini ziyaret edin!

Ticimax

E – ticaret siteniz için en iyi mobil uygulama yapan firmayı arıyorsanız Ticimax’ı seçebilirsiniz. Ticimax, e – ticaret platformları için yenilikçi ve kusursuz mobil uygulama avantajı sunuyor. Native uygulama çözümleri sayesinde, e – ticaret satışlarınızı arttırabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Opmar Optik, Tozlu, Avva vb. birçok önemli marka, mobil uygulama için Ticimax ekibini tercih ediyor.

Ticimax web sitesine erişim sağlamak için hemen tıkla!

Wook Web

2008 yılında faaliyete başlayan Wook Web, uzman ve dinamik ekibiyle ön plana çıkıyor. En iyi mobil uygulama yapan firma seçenekleri arasında sıradışı fikirleriyle rakiplerinden ayrılan Wook Web, kişiye ve kurumlara özel seçenekler sunuyor. Sektörün öncü isimlerinden biri olan Wook Web her sektör için mobil uygulama geliştirmektedir. Haberden eğlenceye, oyundan yemek uygulamalarına kadar birçok farklı alanda çalışıyor.

Wook Web, web sitesini incelemek için buraya tıkla!

İnteraktif Yazılım

Hızlı altyapısı ve profesyonel çalışmalarıyla bilinen İnteraktif Yazılım, en iyi mobil uygulama yapan firmalar arasında önemli bir yere sahip. İnteraktif Yazılım, ihtiyacınız ve hedef kitleniz doğrultusunda hazırlanan mobil uygulamalar sayesinde başarıya ulaşmanızı kolaylaştıracaktır. Uzun süredir hizmet veren firma, sağlıktan habere, pazarlamadan personel takip yazılımlarına kadar geniş bir alanda çalışıyor. Ayrıca İnteraktif Yazılım’dan online teklif alabilirsiniz.

İnteraktif Yazılım web sitesini buradan inceleyin!

Flatart

Hedef odaklı çalışmalar ve kusursuz bir mobil uygulama için tercih edebileceğiniz başka bir isim de Flatart oluyor. Flatart, web ve mobil geliştirme konusunda en başarılı ofislerden biri. Türkiye’nin en büyük markalarıyla çalışmaya devam eden Flatart, dijital varlığınızı güçlendirecek çözüm önerileri sunuyor. Öte yandan SEO, sosyal medya pazarlama vb. alanlarda da faaliyetini sürdürmektedir.

Flatart web sitesini buradan ziyaret edin!

Studio Nord

Mobil odaklı Studio Nord ile hayalinizdeki uygulamaya sahip olabilirsiniz. Studio Nord, Axa, MedicalPark, Akbank, A101 vb. referanslarıyla başarısını kanıtlıyor. Ayrıca en fazla ödül alan ajanslardan biri olduğunu da söylemeliyim. Studio Nord, güçlü altyapı ve inovatif çözümleriyle en iyi mobil uygulama yapan firmalar listesinde önemli bir yere sahip. Android ve IOS cihazlar için sorunsuz çalışan ve hedef kitlenizi etkileyen bir uygulama arayışındaysanız Studio Nord ile iletişime geçmenizi öneririm.

Studio Nord web sitesini incelemek için hemen tıkla!

Digital Exchange

Deneyimli ekibi ve kişiye özel çözüm anlayışıyla dikkat çeken Digital Exchange, en iyi mobil uygulama yapan firma arayışınızda son durak olabilir. Digital Exchange ile sadece mobil uygulama değil, markanızın dijital yüzünü güçlendirebilirsiniz. Ayrıca pazarlama, markalaşma ve SEO gibi alanlarda da hizmet veriyor. Profesyonel ve uygun maliyetli bir mobil uygulama yaptırmak istiyorsanız Digital Exchange en iyi seçeneklerden biridir.

Digital Exchange web sitesine ulaşmak için hemen tıkla!

appwoX

Birbirinden farklı sektörler için en iyi mobil uygulama yapan firmalardan biri de appwoX oluyor. appwoX mesaj uygulamalarından seyahat uygulamalarına, oyunlardan e – ticaret uygulamalarına kadar birçok alanda hizmet vermektedir. Uzun yıllara dayanan deneyimini son teknoloji trendlerle buluşturan appwoX, IOS ve Android cihazlar için uygulama geliştiriyor. Şirketin sadece bu alanda hizmet vermesi de kaliteli işlerin çıkmasını sağlıyor.

appwoX web sitesini buradan ziyaret edin!

Statik Yazılım

İzmir merkezli Statik Yazılım, en iyi mobil uygulama yapan firmalar listesindeki yerini alıyor. Statik Yazılım, kişi ve şirketlere özel geliştirdiği projelerle müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmış durumda. Aynı zamanda uygun maliyetli mobil uygulama yaptırmak isteyen kişilerin ilk tercihlerinden biri. İnternet reklamcılığı, kurumsal kimlik çalışması ve e-ticarete yönelik çalışmalarıyla da müşterilerine çok yönlü bir hizmet sunuyor.

Statik Yazılım web sitesini incelemek için buraya tıkla!

Toz Soft

Android, IOS ve Windows Phone uygulamaları için tercih edebileceğiniz mobil uygulama geliştiricilerinden biri de Toz Soft. İstanbul merkezli Toz Soft, ekonomik ve en iyi mobil uygulama yapan firma arayışında olanlar için önemli bir alternatif. Aynı zamanda içerik yönetimi, internet reklamcılığı, yazılım vb. birçok konuda da Toz Soft ile iletişime geçebilirsiniz.

Toz Soft web sitesini ziyaret etmek için hemen tıkla!

Cyber İstanbul

Yenilikçi çözümleriyle ön plana çıkan Cyber İstanbul, 10 yılı aşkın deneyimiyle sektörün öncüleri arasında yer alıyor. Cyber İstanbul ile mobil uygulama veya mobil oyun tasarımında profesyonel bir deneyim yaşayabilirsiniz. 7/24 iletişim, düşük maliyet ve yüksek güvenlik gibi avantajlara sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor. Cyber İstanbul, her sektör için profesyonel bir hizmet sunarken müşterilerini de memnun etmeyi başarıyor.

Buradan Cyber İstanbul web sitesine ulaşın!

 

En iyi mobil uygulama yapan firmalar içeriğini beğendiniz mi? İçeriği beğendiyseniz aşağıdaki butonlara tıklayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz!

 

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın