En İyi Mop Temizlik Seti Önerileri

Kolay ve etkili bir temizlik için mop setleri en büyük yardımcımızdır. Yer, duvar ve cam silmek gibi birçok zor işlemi mop setleriyle kolayca yapabilirsiniz. Sizin için 204 farklı ürünü inceledik ve en iyi mop temizlik setlerini seçtik!

En İyi Mop Temizlik Seti Tavsiyeleri

Son yıllarda temizlik malzemeleri üretimi ve çeşidi büyük bir artış gösterdi. Mop temizlik setleri de son yıllarda en popüler ve en fazla sevilen malzemelerden biri. Ancak farklı özellikleri ve avantajları ile seçim yapmak çok zor. Sizin için hazırladığımız en iyi mop temizlik setleri zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacak! İşte en iyi mop temizlik setleri:

Vip Ahmet Vip Set Premium Mop Temizlik Seti

Vip Ahmet Vip Set Premium Mop Temizlik Seti

Mop temizlik seti denilince akla gelen ilk markalardan biri VIP Ahmet oluyor. Türkiye’de üretim yapan firma özellikle ev hanımları tarafından çok beğenilmektedir. Kırılmaz kopolimerden imal edilen ürün son derece sağlam ve dayanıklı. Temizlik setinin en çok beğenilen özelliği ise üç farklı su haznesi olması. Temiz, kirli ve sıkma suyu ile ekstra temizlik ve hijyen sağladığını söyleyebiliriz. 360 derece dönebilen başlığı ulaşılması zor olan yerleri bile temizlemenizi sağlar.

SATIN AL

Smarter Shiny Sprey Mop

Pratik ve ergonomik kullanımı ile Smarter Shiny Sprey Mop etkili bir temizlik sağlıyor. Sap kısmında bulunan haznede yer alan su ile odalara kova taşımanıza gerek kalmaz. Sapın üst kısmında bulunan tetiği çekerek su sıkılabilir. Hem kuru hem de ıslak temizlik imkanı sağlayan Smarter Shiny, 360 derece döner başlığa sahip. Cam, mermer, parke, fayans vb. tüm yüzeyleri silebilirsiniz.

SATIN AL

Silva Mikrofiber Mop Teleskopik 3’lü Set

Silva Mikrofiber Mop Teleskopik 3'lü Set

Kuru, ıslak ve duvar mop bezi ile farklı alanlarda kullanım kolaylığı imkanı veriyor. Kuru ve ıslak mop bezi yüzey ve yerlerdeki toz ve kirleri temizlemenizi sağlar. Duvar mop bezi ise fayans, mermer, tavan veya duvar gibi geniş alanlı yerler için uygundur. Ayrıca cam temizlemek için de kullanılabilir. Kuru mop bezi fırça ile temizlenebilir diğer bezler ise su ile elde yıkanmalıdır. Etkili ve güçlü bir temizlik isteyenler için en ideal setlerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

SATIN AL

Meleni Home Magic Flat Tablet Mop Seti

Meleni Home Magic Flat Tablet Mop Seti

‘Yeni Nesil Temizlik Seti’ sloganıyla göze çarpan Meleni Home Magic Flat, evin her yerini temizleme fırsatı sunmaktadır. Mermer, laminant, seramik, fayans ve cam gibi farklı yüzeylerde kullanılabilir. Teleskopik borusu ve 180 derece dönebilen başlık sayesinde koltuk, yatak, kanepe vb. altlarını kolayca temizleyebilirsiniz. Temiz ve kirli su için iki farklı haznesi bulunuyor.

SATIN AL

Urve Mikrofiber Süper Mop Set 360 Temizlik Seti

Urve Mikrofiber Süper Mop Set 360 Temizlik Seti

Birinci sınıf kaliteli malzeme ile üretilen Urve Mikrofiber Süper Mop, kompakt tasarımı ile göze çarpıyor. Küçük olması nedeniyle her evde kullanışlı ve etkili temizlik yapılmasını sağlayacaktır. 360 derece dönebilen başlık etkili bir hijyen sunmaktadır. Mop sapının uzunluğu ayarlanabilir ve her boyda olan kişi kolayca kullanabilir. Fiyat / performans olarak çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

SATIN AL

Scotch Brite Mikrofiber MOP 360

scotch-brite

Scotch Brite, kaliteli temizlik ürünleri ve yaygın dağıtım ağı ile en meşhur markalardan biri. Mikrofiber 360 derece dönebilen mop ise kuru ve ıslak kullanılabiliyor. Mikro fiber olması sayesinde yerdeki saç, tüy, toz vb. küçük partikülleri kolayca temizleyebilir. Paspası çamaşır makinesinde veya elde yıkanabilir. Küçük olması ve döner başlığı ile küçük yerleri bile kolayca temizleyebilirsiniz. Ayrıca evcil hayvan ve bebekli evler için son derece pratik olduğunu söyleyebiliriz.

SATIN AL

Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti

Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti

Pedallı Turbo Temizlik Seti daha az eforla daha büyük alanları temizlemenizi sağlayacaktır. Ergonomik tasarımı ve üstün kalitesinin yanı sıra değiştirilebilir yedek parçaları da bulunuyor. Mop setlerinin en büyük problemlerinden biri olan köşe temizliğini bu ürünle kolayca yapabilirsiniz. Mikrofiber başlığı makinede yıkanabilir. Ayrıca yüksek emiciliği ile zeminde rahatsız edici suyu bırakmaz.Teleskopik sapı boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Üstünüze su sıçramadan kolay ve etkili bir temizlik için en ideal ürünlerden biri Vileda Turbo.

SATIN AL

Spin Mop Duo Temizlik Seti 19 lt

Spin Mop Duo Temizlik Seti 19 lt

19 litrelik geniş haznesi ile büyük evler için en ideal ürünlerden biri Spin Mop Duo Temizlik Seti. Kirli ve temiz suyu ayıran özel haznesi sayesinde tüm evinizi temiz suyla silebilirsiniz. Zahmetsiz temizlik gücü sayesinde ulaşılması en zor yerleri bile bu paspasla silmek mümkün. Viledanın ucunu kolayca takabilir, su ile ıslatabilir ve saniyeler içinde kurulayabilirsiniz.

SATIN AL

Ermop Gecko Home Set Tablet Mop Temizlik Seti

Ermop Gecko Home Set Tablet Mop Temizlik Seti

Paslanmaz çelik sap ve makinede yıkanabilen mop başlıklar ile en iyi temizlik setleri arasında bulunuyor. Ofis veya evlerde dolap, koltuk, kanepe altları veya köşeleri gibi küçük ve dar yerleri temizleyebilir. Islak veya kuru olarak kullanılabilir. Kova geniş ancak ağır ve hantal bir görüntüsü yok. Dolayısıyla her yere sığabilir ve saklanabilir. Tüm yüzeylerde kullanma özelliğine sahip.

SATIN AL

Primax Döner Sistemli Mop Temizlik Seti

Primax Döner Sistemli Mop Temizlik Seti

Yıkama ve kurutma hazneli mop temizlik seti ergonomik ve şık tasarımı ile beğenileri toplamaktadır. Klasik mop setlerine göre yıkama haznesi dönerek temizlik sağlıyor. Kurutma haznesinde bulunan piramit sepet hızlı ve etkili kurutmaya yardımcı oluyor. %100 emici mikrofiber bez, 360 derece dönebilen başlık ve 180 derece eğimli mop sapı ekstra hijyenle temizlik yapmanıza imkan veriyor. Sap uzunluğunu kendi boyunuza göre ayarlayabilir ve bel, sırt ağrısı çekmeden temizlik yapabilirsiniz.

SATIN AL

Titiz Bienstar Temizlik Seti

Titiz Bienstar Temizlik Seti

Farklı ve şık tasarımı ile Titiz Bienstar çok az yer kaplıyor. Az yer kaplamasının yanı sıra yüksek verimle temizlik imkanı vermektedir. Su haznesi ve püskül sıkma haznesi olmak üzere iki farklı alanı bulunuyor. Ürünün en beğenilen özelliklerinden biri ise toz filtresinin bulunması. Suda biriken toz, kir ve tüyleri çekerek suya çıkmasını engelliyor. Çekme kolu ve tekerlekleri ile evde veya ofiste dilediğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Ayrıca püskülü sıkarken damlama önleyici sistem sayesinde hiçbir yere su sıçramaz.

SATIN AL

Spin Mop Gold Tekerlekli Temizlik Seti

Spin Mop Gold Tekerlekli Temizlik Seti

Eşsiz temizleme sistemi ve benzersiz tasarımı Spin Mop Gold’un en beğenilen mop temizlik setleri arasında bulunmasını sağlamaktadır. Ürünün en beğenilen özelliklerinden biri ise gelişmiş sıkma yöntemi. Tek elinizle ürünün kurumasını sağlayabilir ve yüzeyleri etkili bir şekilde temizleyebilirsiniz.

SATIN AL

Robot süpürge içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Temizliği seven sevdikleriniz için en iyi mop temizlik seti önerileri verdiğimiz bu içeriği hemen aşağıda yer alan butonlar üzerinden paylaş!
Sen de kullandığın mop setleri hakkında bize yorum yapabilir BuldumZ uzmanlarından tavsiye isteyebilirsin.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Mop Temizlik Seti Önerileri” üzerine bir yorum

  1. Ofiste temizlik firması haftada 3 gün gelip temizlik işleri ile uğraşıyor ama bizim istediğimiz anlamda bir temizlik sağlanamıyordu. Bizde aldığımız kararla bir temizlik personeli alalım hem istihdam sağlansın hem de adam akıllı bir iş ortaya çıksın dedik. Temizlikçi arkadaşımıza konuda geçen Ermop Gecko temizlik setinden aldık gayet kullanışlı olduğu ve pratik anlamda bir temizlik gerçekleştirdiği hem temizlikçi arkadaşın hem de bizlerin gözünden gözlemlemiş olduk. Profesyonel ekipmanlar her zaman doğru seçim oluyor.

    Cevapla

Yorum yapın