En İyi VR Gözlük Tavsiyeleri

Sanal gerçeklik gözlüğü, teknolojinin yarattığı farklı dünyaları seven, heyecanlanmayı ve farklı deneyimlerini sevenler için son yılların en sevilen araçlarından biri. BuldumZ uzmanları sizin için 56 farklı modeli inceleyerek En İyi VR gözlük modellerini seçti.

En İyi VR Gözlük Önerileri

Eğlence amaçlı kullanımının yanında gelişen teknolojiyle beraber eğitimde, tıp alanında, mühendislikte ve diğer alakalı çalışmalarda kullanılan VR gözlükler, son yıllarda teknoloji olarak büyük bir gelişme kaydetti. İşte sizin için belirlediğimiz en iyi 8 VR gözlük tavsiyesi:

Case 4u Bobo VR Z5 3D Kulaklıklı Kumandalı Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Sunduğu teknoloji ile gerçek bakış açısına en yakın sonuçları veren gözlüklerden biri olan Case 4U, evinizin heyecan verici bir yer olmasını sağlıyor. Bobo VRZ5, Android ve iOS sistemleriyle uyum sağlayan VR Gözlük, evinizde 3D filmleri en çarpıcı haline getirirken, Mars, Yasak Şehir, Deniz Kenarı, Jurassic park, Roller Coaster gibi oyunlarda en gerçekçi performansı sağlıyor. Optimize edilen ses boşluğu, bas efekti, dünyaya yakından bakma özelliği gibi farklı noktalarla da öne çıkıyor.

SATIN AL

Zore G04E VR Shinecon 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Reçine lens stiliyle üretilen Zore G04, uzun kullanımlarda bile görsel yorgunluk ve baş dönmesinden sizi koruyor. IMAX dev ekran teknolojisine uyumlu olarak geliştirilen gözlük, kafaya tam olarak ayarlanabiliyor. Bluetoothstereo kulaklıkla beraber gelen ürün, Android ve IOS telefonlarla uyumlu olarak çalışıyor.

SATIN AL

Preo My Vr Box Sanal Gerçeklik Gözlüğü VB01

40 MM 2 adet ayarlanabilir lens ile gelen ürün, sahip olabileceğiniz en hafif sanal gerçeklik gözlüklerinden biri. Baş dönmesini önleyen lens kullanımı ve konforlu bir kafa bandı sistemi kullanan ürün, 4 inç’ten 6’inç’e kadar olan akıllı telefonların çoğu ile uyumlu çalışabiliyor. 3D sinema içeriklerini VR ile izleme şansı da sunan gözlük, Preo markasının en çok satan VR gözlükleri arasında ilk sırada.

SATIN AL

Cyber 3.0 Vr Box Virtual Reality 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü + Bluetooth Kumanda

Heyecanı arayanlar için zaman ve mekân kısıtlamasını tamamen ortadan kaldıran Cyber 3.0, Virtual Reality Cinema özelliğiyle telefonlarınızdan dahi 3D film ve videoları izlemenizi sağlıyor. Teknolojinin sunduğu en fonksiyonel ürünlerden biri olan VR gözlük, Bluetooth kumanda ile kolayca kontrol edilebiliyor. Böylece heyecanınızı bölmeden uzun süreli olarak kullanabiliyorsunuz. Rakiplerinden farklı bir lens tasarımıyla göz yormama özelliği vaat eden ürün, 2021’de alabileceğiniz en iyi VR gözlükleri arasında.

SATIN AL

Samsung Gear VR (2016) Sanal Gerçeklik Gözlüğü- SM-R323 By Oculus

Samsung Gear ile aksiyon ve maceranın tam içine gireceksiniz! Gerçekliğin etrafınızı sardığı bu modelde, Oculus teknolojisi kullanılıyor. Alabileceğiniz en iyi sanal gerçeklik gözlükleri arasında ilk sırada yer alan bu model, GEAR VR teknolojisiyle oyun oynamanın bambaşka bir halini sunuyor. Son yılların favori oyunları Minecraft, Eve, Gunjack ve daha fazlasını rahatlıkla oynayabilirsiniz.

SATIN AL

Oculus Go 32GB Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Sanal gözlük almak istiyor ve en iyisini arıyorsanız, Oculus GO 32GB alabileceğiniz en iyi VR gözlükleri arasında. Sanal gerçekliği tam anlamıyla yaşamanızı sağlayan Oculus, telefon, bilgisayar ya da başka cihazlar olmadan rahatlıkla kullanabiliyor. Oculus ile gerçek hayatta bir konsere ön sıradan bilet alabilir, oyunları en gerçekçi haliyle oynayabilir, arkadaşlarınızla beraber VR aktiviteleri yapabilirsiniz. Fiyat olarak rakiplerinden gözle görülür bir şekilde daha pahalı olsa da fiyat farkının sunduğu özelliklere göre normal olduğunu söyleyebiliriz.

SATIN AL

Panoramicweb VR Turizm Paketi

Dünyada daha önce denenmemiş bir VR teknolojisini kullanan Panoramicweb VR, kullanıcıların dünyanın yüzlerce noktasında varolmasını sağlıyor. Kullandığı sensörler sayesinde en gerçekçi anları ve heyecanı yaşamanızı sağlayan ürün, kullanıcılar için sürekli geliştirilen 360 video ve fotoğraflar sayesinde kendini dünyanın her noktasında farklı bir anın içinde buluyor!

SATIN AL

Sanal Gerçeklik Gözlüğü(VR) almak isteyen arkadaşlarınla bu içeriği aşağıda yer alan butonlar üzerinden hemen paylaşabilirsin.
Sen de sanal gerçeklik gözlükleri hakkında bildiklerini yorum atarak binlerce kişiye ulaşma şansı yakala!

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi VR Gözlük Tavsiyeleri” üzerine bir yorum

  1. Teknoloji bazen beni korkutuyor. Geçen haberlerde kızı vefat etmiş japon bir anneye, kızının yapay zeka ile oluşturulmuş yansımasını sanal gerçeklik gözlüğüyle yaşatmaya çalışıyorlardı. Çok duygulandım, kadıncağaz dokunmaya çalışıyor ve ağlıyordu. İnanın izlerken yüreğim dayanmadı. İşte bu yüzden belki de korkmak da yarar var. Bugüne kadar bir sanal gözlüğüm olmadı. Ama şimdi çok merak ediyorum sanırım artık bir tane almanın zamanı geldi.

    Cevapla

Yorum yapın