En İyi 12 Sağlık Sigortası Yapan Firma! (Uygun Fiyatlı!)

Sağlık sigortası yaptırmak günümüzde neredeyse bir zorunluluk haline geldi. Devlet hastanelerindeki yoğun randevu sırası birçoğumuzun özel hastanelere yönelmesini sağlıyor. En iyi sağlık sigortası yapan firmalar ise ulaşılabilir fiyat ve geniş hastane ağıyla beklentilerinizi karşılayacaktır. Özel sağlık sigortası veya tamamlayıcı sağlık sigortaları sayesinde özel hastanelerden yılda 8 – 10 defa yararlanabilirsiniz.

Ben, son 5 – 6 yıldır ailem ve kendim için sağlık sigortası yaptırıyorum. Aynı zamanda yakın çevremde birçok kişi sağlık sigortası yaptırıyor. Bugün sizinle bu konuyu konuşmak istedim. Deneyimlerim, çevre ve diğer sigorta yaptıran kişilerin yorumları haricinde firmaların sunduğu avantajları da aşağıda inceleyebilirsiniz!

En İyi 12 Sağlık Sigortası Yapan Firma

Son yıllarda sağlık sigortası yaptıran kişilerin sayısı artıyor. Kapsamlı bir sağlık sigortası yaptırmak muayene, tahlil, görüntüleme vb. masraflardan kurtulmanızı sağlar. Aynı zamanda en iyi sağlık sigortası yapan firma veya şirketler psikolog ya da diş muayenesi gibi avantajlar da sunuyor. İşte, tercih edebileceğiniz en kapsamlı ve en iyi sağlık sigortası firmaları sizinle!

Axa

Yatarak veya ayakta tedavi, ambulans veya evde bakım hizmeti gibi avantajlar sunan Axa, en iyi sağlık sigortası yapan firmalar listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Axa ile özel sağlık veya tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilir ve sorunsuz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Sağlığım Kristal, Süper Sağlığım Altın, Eko Sağlığım gibi geniş bir kategoride seçenek sunduğunu da söylemeliyim. Her bir paket, katılım payı ve tedavi türleri gibi farklı alanlarda avantaj sağlıyor.

Axa sağlık sigortası fiyatlarını incelemek için hemen tıkla!

Sigortam.net

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden biri de Sigortam.net’tir. 7/24 sigorta yaptırmanıza olanak sağlayan Sigortam.net, en iyi fiyat garantisiyle ön plana çıkıyor. Yalnızca bir başvuru formu doldurarak en iyi sağlık sigortası yapan firmalardan teklif alabilir ve bütçenize ya da ihtiyacınıza en uygun şirketi seçebilirsiniz. Ayrıca internete özel indirim tekliflerinin bulunduğunu da söylemeliyim. Tek bir sayfada fiyat tekliflerini karşılaştırmak ve dakikalar içinde sağlık sigortası yaptırmak için en iyi seçeneklerden biri.

Sigortam.net web sitesine buradan ulaşın!

Allianz

Köklü geçmişi ve sektördeki üstün başarısıyla en iyi sağlık sigortası yapan firma seçeneklerinden biri de Allianz oluyor. En iyi özel sağlık sigortası yapan firmalar arasında yer alan Allianz, kapsamlı paketleriyle müşteri memnuniyetini karşılamaktadır. Ayrıca nazar boncuğu, modüler sağlık, vitamin 2e gibi paketleriyle herkese hitap ettiğini söylemek mümkün. Örneğin, nazar boncuğu sağlık sigortası acil ve yatarak tedaviler için uygun fiyatlı çözüm sunuyor. Allianz’ın en önemli avantajlarından biriyse geniş hastane ağına sahip olması. Bu sayede memnun kalmadığınız bir hastaneyi kısa sürede değiştirebilir ve sayısız seçenekten faydalanabilirsiniz.

Allianz web sitesini hemen inceleyin!

En Uygun

Onlarca sigorta şirketini bir araya getiren En Uygun, en iyi sağlık sigortası yapan firmalar arasında önemli bir yere sahiptir. En Uygun, uzman danışmanları sayesinde beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde çözümleyecektir. Ayrıca en uygun primleri taksitle ödeme avantajı da sağlıyor. En Uygun ile Allianz, Anadolu Sigorta, Acıbadem, Demir, Ak Sigorta gibi en büyük ve en önemli şirketlerden teklif alabilirsiniz. Üstelik dilerseniz En Uygun’un temsilcileri de sizi arayarak teklifte bulunabilir.

En Uygun web sitesini incelemek için hemen tıkla!

Anadolu Sigorta

Türkiye’nin lider sigorta şirketlerinden biri de hiç şüphesiz Anadolu Sigorta’dır. Türkiye’nin her noktasında Anadolu Sigorta ile anlaşması bulunan hastane ve eczaneleri bulabilirsiniz. Üstelik bireysel veya aile sağlık sigortaları ile uygun fiyatlı çözümler sunuyor. Anadolu Sigorta’nın diğer bir avantajıysa 7/24 sağlık danışmanlarıyla görüşme imkanı sağlaması. Bu sayede sağlığınızla ilgili herhangi bir konuda anında destek bulabilirsiniz.

Anadolu Sigorta sağlık sigortaları hakkında detaylı bilgi edinmek için hemen tıkla!

Sigortaladım.com

En iyi sağlık sigortası yapan firmaları tek seferde görmek için tercih edebileceğiniz diğer bir site Sigortaladım.com oluyor. Sigortaladım.com sayesinde birçok şirketten anında teklif alabilir ve dakikalar içinde sağlık sigortanızı yapabilirsiniz. Özel sağlık, seyahat sağlığı ve tamamlayıcı sağlık sigortası kategorileriyle her ihtiyacınız için anında çözüm sağlıyor. Son olarak Sigortaladım.com’un 22 farklı sigorta şirketiyle çalıştığını söylemeliyim.

Sigortaladım.com web sitesine buradan erişim sağlayın!

Tamamlayıcı Sağlık

En iyi sağlık sigortası yapan firmalar listesinde ön plana çıkan diğer bir şirket de Tamamlayıcı Sağlık’tır. Sadece sağlık sigortası alanında hizmet vermesi sebebiyle sayısız avantaj ve teklife sahip. Grup sağlık sigortasından doğum sigortasına kadar geniş bir kapsamı bulunuyor. En büyük avantajlarından biriyse Türkiye’deki tüm sağlık sigortası şirketleriyle çalışması. Dolayısıyla her bütçe ve ihtiyaç için birbirinden farklı teklifler sunuyor. Aynı zamanda üç kolay adımda teklif almanızı sağlar.

Tamamlayıcı Sağlık sigortası web sitesine ulaşmak için hemen tıkla!

Ak Sigorta

Sabancı Holding bünyesinde faaliyet gösteren Ak Sigorta, geniş kapsam ağıyla müşteri memnuniyetini karşılamayı başarıyor. Ak Sigorta’nın 4000’i aşkın kurumla anlaşması bulunuyor. Bu sayede poliçenizde yer alan haklardan yararlanabilirsiniz. Aile ve bireysel paketleri ise ulaşılabilir fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Ak Sigorta’nın diğer bir avantajıysa sağlık sigortası yaptıran kişiler için cüretsiz check-up sağlaması. Aynı zamanda diyetisyen veya psikolog görüşmeleri için online danışmanlık avantajlarına da sahip.

Ak Sigorta web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın!

Koalay

20 farklı sigorta şirketi ile çalışan Koalay, en gelişmiş sigorta platformları arasında yer ediniyor. Koalay sayesinde üç kolay adımda sağlık sigortası tekliflerini görebilirsiniz. Bilgilerinizi doldurun, teklif ve paketleri karşılaştırdıktan sonra seçiminizi yapın. En iyi sağlık sigortası yapan firma seçeneklerinden biri olan Koalay, deneyimli müşteri hizmetleriyle de sorunlara çözüm sunuyor. Aynı zamanda taksitli ödeme avantajından da yararlanabilirsiniz.

Koalay web sitesini buradan ziyaret edin!

Bupa Acıbadem Sigorta

En iyi sağlık sigortası yapan firma arayışında tercih edebileceğiniz diğer bir sigortada Bupa Acıbadem. Aile üyelerinin her biri için farklı sigorta planı seçmenizi sağlar. Ayrıca kendi planladığınız şekilde sağlık sigortası poliçesi oluşturabilirsiniz. Bupa Acıbadem Sigorta’nın diğer bir avantajıysa estetik operasyonlar için güvence sağlaması. Bu sayede Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiğini de söylemek mümkün. Bupa Acıbadem Sigorta’nın, Türkiye’de beş bini aşkın kurumla anlaşması bulunuyor.

Buraya tıklayarak Bupa Acıbadem Sigorta’nın web sitesini inceleyin!

Groupama Sigorta

Fransa’nın en büyük sigorta şirketi olan Groupama, uygun fiyatlı sağlık sigortalarıyla ön plana çıkıyor. Ayrıca özel sağlık, tamamlayıcı sağlık, seyahat sağlığı ve yabancı uyruklular için sağlık sigortası gibi farklı paketlere sahip. Bununla birlikte Groupama, fark ücreti ödemeden ücretsiz check-up fırsatı sunuyor. Diğer bir avantajıysa 7/24 doktorum hizmeti sağlaması. Aynı zamanda tamamlayıcı sağlık sigortası için aile indirimi avantajı ile de müşterilerini memnun ediyor.

Groupama Sigorta web sitesini incelemek için hemen tıkla!

Türk Nippon Sigorta

Uygun fiyatlı ve en iyi sağlık sigortası yapan firma arıyorsanız Türk Nippon Sigorta’yı tercih edebilirsiniz. Türk Nippon Sigorta, yüksek prim ödemeden poliçe yaptırmanızı sağlar. Ayrıca poliçe başlangıç tarihinden önce olan hastalıkları da kapsayan nadir şirketlerden biri. Türk Nippon Sigorta’nın en önemli dezavantajıysa çok geniş bir kapsam ağına sahip olmaması.

Buradan Türk Nippon Sigorta web sitesini ziyaret edin!

 

En iyi sağlık sigortası yapan firmalar içeriğini aşağıdaki butonlara tıklayarak sevdiklerinize gönderebilir ve en iyi şirketi seçmeleri için yardımcı olabilirsiniz!

 

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın