En İyi 12 Salam Markası! (En Güvenilir Salam Markaları!)

Geçtiğimiz günlerde BuldumZ’de sizinle birlikte sosis markalarını incelemiştik. Yorumlarınızdan yola çıkarak salam markalarını da incelemek istedim. En iyi salam markası seçenekleriyle kahvaltı sofralarınızda lezzetli ve güvenli bir yiyeceğe yer açabilirsiniz. Pizza, tost vb. farklı tariflerinizde kullanabileceğiniz salamlar sayesinde pratik ve kolay bir öğün hazırlamak mümkün.

En iyi salam markaları dana etinden hazırladığı ürünlerle müşterilerden tam puan almayı başarıyor. Ayrıca hindi salam veya piliç salam gibi ürünler ise ekonomik fiyatına rağmen üstün bir lezzete sahip. Özellikle çocukların ve gençler için vazgeçilmez bir gıda olduğunu da söyleyebilirim. Hazırsanız, en iyi salam markalarını inceleyelim!

En İyi 12 Salam Markası

Birçok insan salam yerken veya satın alırken ‘acaba sağlıklı mıdır?’ sorusunu düşünüyor. Salam, tamamen zararlı olmasa da birçok kişi arada sırada yemeyi tercih ediyor. Ben de onlardan biriyim, işlenmiş bir gıda olması sebebiyle az tüketmeye çalışıyorum. Ancak salamın yüksek protein oranı ve lezzeti, benim için en önemli tercih sebepleri. İşte, Türkiye’nin en iyi salam markası ve öne çıkan özellikler!

Coşkun

‘Kırmızının gerçek tadı’ sloganıyla hizmet veren Coşkun, uzun yıllardır Türkiye’nin en iyi salam markası olmayı başarıyor. Modern tesislerde geleneksel lezzetlere uygun olarak üretilen ürünler, %100 dana eti içermektedir. Bu da Coşkun’un en iyi salam markaları arasında önemli bir yer edinmesini sağlıyor. Fıstıklı, İspanyol ve Macar salam gibi seçeneklere sahip. Özellikle İspanyol salam ürününü denemenizi öneririm. Marketlerde her an bulabileceğiniz markalara oranla çok daha başarılı ve lezzetli.

Coşkun web sitesini ziyaret etmek için tıklayın!

Apikoğlu

Türkiye’nin ilk et ürünleri imalatçısı olma özelliğini taşıyan Apikoğlu, güvenle tüketebileceğiniz markalardan biri. 1910’dan beri hizmet verdiğini de söylemeliyim. En iyi salam markaları listesinde yer alan Apikoğlu, %100 dana eti kullanıyor. Aynı zamanda markanın helal belgesi sertifikası da bulunmaktadır. Apikoğlu, yüz yılı aşkın tarihiyle, en iyi şarküteri ürünlerini bulabileceğiniz nadir markalardan biri. Özellikle sucuklarıyla bilinse de salamlarını da incelemenizi tavsiye ederim.

Apikoğlu web sitesini buraya tıklayarak inceleyin!

Polonez

Türkiye’nin en sevilen şarküteri markalarından biri olan Polonez, en iyi salam markası arayışınız için önemli bir seçenektir. Polonez, 30 yılı aşkın süredir üretim yaparak müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. Bununla birlikte hindi fıstıklı salam, macar salam, karabiberli salam gibi geniş bir ürün yelpazesi de sunuyor. Ayrıca farklı gramajlardaki paketleriyle de pratik bir kullanım sağlamaktadır. Polonez’in öne çıkan diğer bir özelliği ise glüten içermeyen salamlara sahip olması.

Buraya tıklayarak Polonez web sitesini inceleyin!

Etin En İyisi

Sidar Budak ve Derya Budak tarafından kurulan Etin En İyisi, alışık olduğumuz markalardan epey farklı. İki ünlü şef, doğal ürünleriyle ön plana çıkıyor. Etin En İyisi ile doğal ve katkısız bir salam tüketebilirsiniz. İtalyan salam, mortadella sadece dana etinden ve doğal baharatlarla hazırlanıyor. Ayrıca web sitesini inceleyerek salamın üretim metodunu da öğrenebilirsiniz. Özellikle çocuklarınız için en iyi salam markası arıyorsanız Etin En İyisi markasını tercih etmenizi öneririm. Fiyatları, diğer markalara oranla epey yüksek.

Etin En İyisi web sitesini incelemek için hemen tıklayın!

Şütte

Türkiye’nin en eski markalarından biri olan Şütte, 1918 yılından beri hizmet veriyor. %100 dana eti kullanan Şütte, en iyi salam markaları listesinde önemli bir yere sahiptir. Üstelik birçok markada bulamayacağınız geniş bir çeşitlilik de sunuyor. Macar salam ve İtalyan Salam gibi klasik ürünler haricinde petekli kekikli salam, mortadella gibi zengin ürünleri bulunmaktadır. Aynı zamanda yüksek bir fiyat politikasına sahip olduğunu da söylemeliyim. Ancak doğal, lezzetli ve katkısız salam arayanlar için en iyi tercihlerden biri.

Şütte web sitesini buradan ziyaret edin!

Pınar

En iyi salam markaları arasında Pınar’ı görmek hiçbirimiz için şaşırtıcı olmaz diye düşünüyorum. Pınar, uzun yıllardır güvenle hizmet vermeyi başaran nadir markalardan biri. Ayrıca geniş ürün seçeneğiyle de rakiplerinden ayrılıyor. Kahvaltılık ve doyum salam haricinde aç bitir salamları hem ekonomik hem de pratik özelliklere sahip. Dana salam ve hindi salam seçenekleriyle her markette kolayca bulabilirsiniz.

Pınar web sitesine erişim sağlamak için tıklayın!

Fümeci Smokehouse

Trakya’da açık arazide gezen ve organik yemlerle beslenen hayvanlardan elde edilen etler, Fümeci Smokehouse ile eşsiz bir lezzete dönüşüyor. Fümeci Smokehouse, doğal ve lezzetli ürünleriyle müşterilerinden tam puan almayı başarmaktadır. Fermente İtalyan salam ve karabiberli salam ürünleri, doğal yollarla kurutuluyor ve Türkiye’nin her noktasına gönderiliyor. Aynı zamanda %100 dana etinden üretildiğini de söylemeliyim.

Fümeci Smokehouse web sitesini incelemek için tıklayın!

Orvital

Organik sertifikalı sayılı markalardan biri olan Orvital, en iyi salam markaları listesinde de karşımıza çıkıyor. Ailenizle birlikte tüketebileceğiniz organik salam arayışındaysanız Orvital markasını tercih edebilirsiniz. Doğal ortamında yaşayan hayvanlar, organik yemlerle besleniyor ve üretim aşamasında hiçbir koruyucu madde, katkı maddesi kullanılmıyor. Dilimli olarak satılan salam paketleri ise hem tüketimi hem de saklamayı kolaylaştıracaktır.

Orvital web sitesine erişim sağlamak için hemen tıklayın!

Köyet

%100 dana etinden üretilen salamları uygun fiyatla satın almak ister misiniz? Cevabınız evetse, Köyet ile en iyi salam markası arayışınızı sonlandırabilirsiniz. Köyet, Aksaray ve çevre illerde yetişen büyükbaş hayvanlarla şarküteri ürünleri üretiyor. %100 yerli dana etinden hazırlanan ürünler ise uygun fiyatla Türkiye’nin her noktasına gönderilmektedir. İmalattan halka prensibini benimseyen Köyet, on yılı aşkın süredir üretim gerçekleştiriyor.

Köyet web sitesini incelemek için buraya tıklayın!

Başyazıcı

60 Yıllık deneyimiyle en iyi salam markası seçeneklerinden biri de Başyazıcı oluyor. Kayseri’de üretim yapan firma özellikle pastırma ve sucuklarıyla müşterilerinin memnuniyetini kazanmış durumda. Salamları ise üstün lezzeti ve güvenilir üretim teknikleriyle ön plana çıkıyor. Dana etiyle üretim yapan Başyazıcı, Macar salam, İspanyol salam ve fıstıklı salam gibi ürünlere sahip. En önemli avantajlarından biriyse hızlı kargo fırsatı sunması. Ayrıca web sitesinden satın aldığınız ürünler için birçok indirimden faydalanabilirsiniz.

Başyazıcı web sitesini yakından incelemek için tıklayın!

Erşan Et

Uzun yıllardır en iyi şarküteri markalarından biri olan Erşan, kaliteli salamlarıyla ön plana çıkıyor. Dana, piliç ve hindi etinden üretilen salamları birçok markette bulabilir veya online sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Whatsapp’tan da sipariş vermeniz mümkün. Erşan Et, bir kiloluk salamlardan 120 gramlık pratik paketlere kadar her aile ve işletmenin ihtiyacını karşılıyor.

Buraya tıklayarak Erşan Et web sitesini ziyaret edin!

Namet

En sevilen ve en çok tercih edilen şarküteri markalarından biri de elbette, Namet oluyor. Namet, neredeyse hepimizin yakından tanıdığı ve en az bir kere denediği markalardan biri. Modern entegre tesisleri ve yüksek hijyen standartlarıyla üretim yapıyor. “Çocuğumuza yedirmeyeceğimiz ürünleri üretmiyoruz.” ilkesiyle üretim yapan Namet, doksan yılı aşkın süredir sofraların en sevilen markalarından biri. Ayrıca hindi salam ve dana etinden üretilen salam seçeneklerine sahip.

Namet web sitesini ziyaret etmek için hemen tıklayın!

 

En iyi salam markaları içeriğini arkadaşlarınızla paylaşabilir ve doğal markaları bulmaları için yardımcı olabilirsiniz! Ayrıca siz de en sevdiğiniz ve tercih ettiğiniz salam markalarını yorumlara yazarak binlerce kişiye yardım edin!

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın