En İyi 12 XML Veren Firma! (Yüksek Kar Oranı!)

E – ticarete başlamanın birçok yöntemi vardır, en çok tercih edilen yöntemlerden biriyse Dropshipping veya diğer ismiyle stoksuz satıştır. Stoksuz satış yöntemi çok az sermaye ile e – ticarete güçlü bir başlangıç yapmanızı sağlar. En iyi XML veren firmalar ise satış hacminin yüksek olması ve profesyonel desteğiyle sorunsuz bir süreç yaşamanız için gereklidir.

Dropshipping yöntemi son yılların en gözde e – ticaret yöntemi. Kısa sürede sıfır sermaye ile e-ticarete atılmak isteyenlerin ilk tercihi olduğunu da söylemek mümkün. En iyi XML veren firmaları seçerken sektör, müşteri kitlesi ve komisyon oranları gibi konulara dikkat etmelisiniz. Bu sayede yüksek kar hacminden faydalanmanız kolay hale gelir. Gelin, en iyilere göz atalım!

En İyi 12 XML Veren Firma

XML veren firmalar giyim, kozmetik, elektronik, anne & bebek vb. birçok sektörde olabilir. Burada dikkat etmeniz gereken konu bilginiz ve ilgi alanınıza göre seçim yapmaktır. Aynı zamanda XML veren firmanın komisyon ve müşteri memnuniyeti oranı en önemli konular arasında yer alır. İşte, güvenle tercih edebileceğiniz en iyi XML veren firmalar sizinle!

Lafaba

Giyim XML veren firma arayışındaysanız Lafaba’yı tercih edebilirsiniz. Lafaba, kadın ve erkek giyim alanında hizmet veriyor. İletişim kurduğunuz takdirde yaklaşık 48 saat içinde dönüş alabilirsiniz. Bununla birlikte hızlı kargo ve iyi fiyat avantajıyla da müşteri güvenini sağladığını söylemek mümkün. Kaliteli ve profesyonel ürün fotoğrafları da web sitenizin şık bir tasarıma kavuşmasına yardımcı olacaktır.

Lafaba web sitesini incelemek için hemen tıkla!

Genpa

Telefon satışında en başarılı isimlerden biri Genpa’dır. Ayrıca tablet, kulaklık, şarj aleti, akıllı saat vb. alanlarda da satış yapmaktadır. Uzun yıllardır sektörde güvenle hizmet veren Genpa, XML veren firmalar listesinde yer ediniyor. Genpa XML entegrasyonu ile stok veya fiyat güncellemelerini anlık yapabilirsiniz. Kolay ve kullanışlı bir sisteme sahip olan Genpa, Türkiye’nin her noktasına 1 – 3 iş günü içinde gönderim yapıyor. Bu sayede siz de müşterilerinize hızlı kargo avantajı sunabilirsiniz.

Genpa web sitesini ziyaret etmek için hemen tıkla!

Yokyok

En büyük ve en iyi XML veren firmalar arasında ön plana çıkmayı başaran Yokyok, profesyonel bir destek sunuyor. Yokyok XML sayesinde SEO çalışmalarından ürün görsellerine kadar her alanda eksiksiz bir performans alabilirsiniz. Ayrıca 17:00’a kadar verilen kargolar aynı gün içinde gönderiliyor. Kadın giyim XML veren firmalardan biri olan Yokyok, satış öncesi ve satış sonrası sunduğu destekle iş ortaklarının memnuniyetini kazanmış durumda. Ayrıca online satış eğitimi ve Whatsapp soru grubu gibi avantajlarla da başarıya ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.

Yokyok web sitesini incelemek için buraya tıkla!

Edip Saat

1972 yılında kurulan Edip Saat, en iyi XML veren firma seçeneklerinden biri. Kadın erkek saatlerinde lüks ve uygun fiyatlı ürünlere kadar geniş bir seçenek sunuyor. Dolayısıyla çok geniş bir hedef kitleye sahip olabilirsiniz. Edip Saat, XML veren firmalar listesinde tecrübesi ve profesyonel desteğiyle ön plana çıkıyor. Ayrıca Ticimax gibi farklı platformları kullanarak tek bir tuşla ürün aktarımı avantajına da sahip.

Edip Saat web sitesini buradan ziyaret edin!

Mini Koli

Anne & bebek sektöründe XML veren firma arıyorsanız Mini Koli’yi ziyaret edebilirsiniz. Mini Koli, kısa sürede anne & bebek alanında hızlı bir yükseliş yaşadı. Kayseri merkezli hizmet veren Mini Koli, kaliteli ürünleriyle müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Siz de kaliteli ürün avantajından yararlanarak sıfır sermaye ile hızlı bir yükseliş yaşayabilirsiniz. Mini Koli’nin ön plana çıkan diğer bir avantajıysa güvenilir bir altyapıya sahip olması.

Buradan Mini Koli web sitesini inceleyin!

İç Giyim Rüzgarı

XML veren firma ararken iç giyime yönelmek istiyorsanız İç Giyim Rüzgarı’nı tercih edebilirsiniz. Kadın iç giyim ağırlıklı ürünleriyle ön plana çıkan site, erkekler için de seçenek sunuyor. Ayrıca geniş bir müşteri kitlesine ulaştığını da söylemek mümkün. İç Giyim Rüzgarı’ndan alacağınız sanal bayilik ile entegrasyon konusunda sorunsuz bir süreç geçirebilirsiniz. Ayrıca evden satış yapmak isteyen kişiler için de özel bir seçeneğe sahip. Dilerseniz pazaryerlerindeki satış için de İç Giyim Rüzgarı’yla görüşebilirsiniz.

İç Giyim Rüzgarı web sitesini incelemek için hemen tıkla!

Armada

Bilgisayar ve teknoloji için en iyi XML veren firmaları arıyorsanız Armada’yı tercih edebilirsiniz. Yaklaşık otuz yıldır hizmet veren firma, veri teknolojilerinden bilgisayar aksesuarına kadar geniş bir seçenek sunuyor. Ayrıca T-Soft vb. altyapıları kullanarak Armada XML entegrasyonu konusunu kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Armada’nın ön plana çıkan diğer bir özelliği ise sektörün öncüleri arasında yer alması. Geniş ürün çeşitliliğinden yararlanmak için Armada ile görüşebilirsiniz.

Armada web sitesini buradan inceleyin!

Parti Dünyası

Son yıllarda hızla yükselen sektörlerden biri elbette parti süsleri oldu. Doğum günü, özel gün, düğün vb. kutlamalarda kullanılan süsler, geniş bir kitleye ulaşmayı başarıyor. Parti Dünyası ise sektörde sağladığı güven ve başarıyla en iyi XML veren firmalardan biri haline geldi. Farklı konseptler için hazırlanan paketler sayesinde her yaş grubu için özel bir tema kullanabilirsiniz. Ayrıca bayilik veya sanal bayilik başvuru formlarını kısa sürede cevaplandırıyorlar.

Parti Dünyası web sitesini buradan ziyaret edin!

Petgarden

Petshop sektöründe faaliyet göstermek için en iyi XML veren firmalardan biri Petgarden oluyor. 1993 yılında kurulan firma, müşteri memnuniyeti ve güvenini sağlamış durumda. Ayrıca geniş bir ürün skalasına da sahip. Kedi şampuanlarından kaplumbağa platformlarına kadar her müşteriniz için özel bir ürün sunabilirsiniz. Ankara ve İstanbul’da iki ayrı merkeze sahip. Bu sayede Türkiye’nin her noktasına hızlı kargo avantajı sağlayabiliyorlar.

Petgarden web sitesini incelemek için hemen tıkla!

Ebujiteri

Takı ve bijuteri sektörü için en iyi XML veren firma seçeneklerinden biri Ebujiteri’dir. Toptan ürün satışı yapan Ebujiteri, Dropshipping yöntemi için de sayısız avantaj sağlıyor. Ebujiteri, stok ve lojistik maliyeti, ürün takibi, ürün fotoğrafı vb. birçok konuda destek sunmaktadır. Aynı zamanda 14:00’e kadar verilen siparişleri aynı gün içinde kargoluyor. Bu da müşterilerinize hızlı kargo fırsatı sunmanızı sağlayacaktır. Ayrıca ürün güncellemelerini anlık olarak yapılıyor.

Ebujiteri web sitesini incelemek için hemen tıkla!

Moda Çizgi

Kadın giyimde en çok tercih edilen markalardan biri Moda Çizgi’dir. En iyi XML veren firma alternatiflerinden biri olan Moda Çizgi, geniş bir alanda satış yapmanızı sağlar. Birçok firma ürünleri pazaryerlerinde satmanıza olanak vermezken Moda Çizgi ile satış yapabilirsiniz. Ayrıca kendi web siteniz üzerinden de Moda Çizgi ürünlerini satabilirsiniz.

Moda Çizgi web sitesini buradan ziyaret edin!

Limoya

En iyi XML veren firmalardan söz ederken Limoya’yı konuşmamak olmaz. 10 yılı aşkın süredir hizmet veren Limoya, uygun fiyatlı kadın ayakkabı modelleriyle ön plana çıkıyor. Stok güncelleme ve takibi, profesyonel ürün fotoğrafı, hızlı kargo vb. birçok konuda Limoya ile sorunsuz bir süreç yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda yüksek kar oranlarıyla da sizi mutlu edecektir.

Limoya web sitesini incelemek için hemen tıkla!

 

En iyi XML veren firmalar içeriğini arkadaşlarınızla paylaşabilir ve stoksuz satış konusunda onlara yardımcı olabilirsiniz!

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın