Binance EN YÜKSEK %20 İndirimli Referans Kodu: RZFR0KNB

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’nin kazancının komisyonlardan geldiğini hepimiz biliyoruz. Henüz Binance hesabı açmadıysanız buraya tıklayarak en yüksek oran olan %20 komisyon oranına sahip olabilirsiniz. Veya direk binance’nin sitesine girip üye ol a tıkladığınızda binance referans kodu isteyecektir. RZFR0KNB bu kodu girerek en yüksek referans kodu indiriminden faydalanabilirsiniz. Başka siteler daha yüksek indirim kodu veriyorsa bunlara inanmayınız. En yüksek referans indirimi %20’dir ve RZFR0KNB bu kod ile gerçekleşmektedir.

Piyasada birçok kripto para borsası mevcuttur. Ancak Binance en büyük kripto para sitesidir. Bu kripto para borsasında halen hesabınız yoksa biran önce hesap oluşturmanızı tavsiye ederiz. Peki neden Binance ona biraz göz atalım:

Binance Nedir Özellikleri Nelerdir?

Changpeng Zhao (CZ) tarafından 2017 yılında kurulan Binance, kısa süre içinde güvenilir bitcoin siteleri sıralamasında 1. olarak yerini almıştır.

Binance’nin bazı özelliklerinden bahsedelim:

  • Kolay Kullanım: Binance uygulaması ve websitesi hem acemi kullanıcılar için hem de profesyonel kullanıcılar için kullanması çok kolaydır.
  • BNB Coin: Binance’nin kendi coini olan BNB coin ile işlem yapılırsa düşük işlem ücretleri ödenmektedir. Hem %20 referans kodu indirimini alıp, hem de BNB ile işlem yaparsanız çok düşük komisyon ücreti ödeyeceksiniz.
  • Dil Desteği: Bu borsada birçok dil seçeneği mevcuttur. Herhangi bir sorununuzda desteğe bağlanıp Türkçe olarak hizmet alabilirsiniz.
  • Peer-to-Peer (P2P) Alım-Satım: Bu seçenek ile doğrudan bir kullanıcı ile aranızda kripto alışverişinde bulunabilirsiniz.
  • Staking(Earn): Aldığınız coinleri uzun vade tutmak istiyorsanız bunları stake ederek faiz kazancı sağlayabilirsiniz.
  • Güvenlik: Borsa seçerken güvenlik en önemli noktalardandır. Binance güvenlik için rezervlerini ara sıra açıklamaktadır ve coinleri soğuk cüzdanlarda da saklamaktadır. Ayrıca güvenlik için büyük yatırımlar yapmaktadır.
  • Coin Seçenekleri: Birçok kripto paraya Binance ile ulaşabilirsiniz. Arkasında bir proje olmayan işe yaramaz diye tabir ettiğimiz coinler Binance’de listelenmemektedir.
  • Vadeli İşlemler: Paranızın 100 katına kadar kaldıraçlı işlem kullanabilmektesiniz. Ancak bunu çok fazla önermiyorum biranda çok büyük para kazanabilir veya kaybedebilirsiniz. Riskiniz tamamen kendinizindir!

Binance Referans Kodu Listesi:

Binance %20 İndirimli Referans Kodu RZFR0KNB

Binance %10 İndirimli Referans Kodu BQCA58UD

Binance %5 İndirimli Referans Kodu RXEB9PS3

Yukarıdaki kodlarla istediğiniz indirimden faydalanabilirsiniz.

Binance Global’e Para Nasıl Yatıracaksınız?

Binance’ye para yatırmak için öncelikle Binance TR hesabı açmanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak Binance TR hesabı açabilirsiniz. Daha sonra buraya Türkiye’deki banka hesabınızdan para gönderebilirsiniz. Daha sonra buradan direk olarak Binance Global’e paranızı aktarabilirsiniz. Yani aslında 2 adet Binance hesabınız olacak. Peki neden sadece Binance TR’yi kullanmamalıyım derseniz bütün coinler mevcut değil ve daha az profesyonel. Zaten iki uygulama arasındaki farkı sizde indirdikten sonra göreceksiniz. Binance Global’e ayrıca yukarıda bahsettiğimiz P2p özelliği ile de para yatırmanız mümkün. Başka birinden direk olarak USDT veya herhangi bir coini alabilmektesiniz.

Binance Launchpad Nedir?

Binance’nin en sevdiğim özelliklerinden biri olan Launchpad’den de biraz bahsetmek istiyorum. Yeni coinler Binance’de listelenmeden önce Launchpad’e çıkıyor. Bu da ne kadar çok BNB veya USDT tutarsanız size o kadar bedava coin veriyor. Uygulamayı indirdikten sonra Launchpad bölümünü incelemenizi tavsiye ederiz. Sonuçta bedava coin kim istemez ki ? Bu Launchpadlerdeki coinlerin ayrıca sitelerini incelemenizi de tavsiye edebilirim. Bazen çok güzel projeler çıkabiliyor. Coin çıktıktan sonra belki bu projelere ayrıca da yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

Binance Desteği Nasıldır?

Herhangi bir probleminiz olduğunda Canlı chat’e bağlanarak sıranızı bekleyerek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bu sıra bazen çok uzun oluyor ancak ne yazık ki dünyanın en büyük borsası olduğundan dolayı çok fazla müşterileri olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden biraz sabretmeniz gerekecek. Ancak sabredince bütün sorunlarınıza yanıt bulabilmektesiniz.

Binance Referans Kodu Programına Katılmak İçin Ne Yapmalıyım?

RZFR0KNB bu binance referans kodu ile siteye üye olduktan sonra %20 lik bir indirim alacağınızdan daha önce bahsetmiştik. Bu kod ile üye olduktan sonra Referral bölümünden sizde kendi kodunuzu oluşturabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu sayede hem siz hem arkadaşınız kazanç elde edecektir. Binance’nin zaman zaman yaptığı promosyonlardan da faydalanabilirsiniz. Eğer bir youtube kanalınız veya telegram kanalınız var ise bu referans kodunu buralardan paylaşarak da gelir elde edebilirsiniz.

Binance Academy

Binance kullanıcılarına her zaman destek olmaktadır ve Binance Academy bölümünden sizde eğitimleri inceleyebilir ve profesyonel bir trader olma yolunda bir adım atabilirsiniz. Ayrıca öğrenirken ücretsiz kripto da kazanma şansını da Binance bize vermiştir. Testleri geçtikten sonra bedava kripto paranın keyfini de çıkartabilirsiniz.

Binance Sosyal Medya Hesapları

Binance çoğu duyurusunu ve promosyonlarını hem websitelerinden hem de sosyal medya hesaplarından yapmaktadır. Bu yüzden kesinlikle Twitter hesabını takip etmenizi öneririz. Ayrıca CEO Changpeng Zhao’nun da twitter hesabını takip etmenizi öneririm. Çünkü bazen öyle tweetler atıyor ki belki bir fırsat yakalamanıza yardımcı olabilir.

Binance’ye referans kodu girmeden üye olursanız daha sonra bu kodu ekleme gibi bir durum ne yazık ki söz konusu değildir. Binance’ye üyeliğiniz yoksa kesinlikle referans koduyla üye olmanızı öneririm. Sözlerime son verirken %20’lik Binance Referans Kodunun keyfini çıkartmanızı dilerim.

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın