Bitcoin Zarar Ettirir Mi?

Korona’nın hayatımıza girmesiyle Bitcoin’e olan ilgi arttı ve kısa sürede 6000$’lardan 28.000$ lara kadar çıktı. Bunun sebebini bazı uzmanlar korona virüsüne bağlıyor. Peki şimdi ne yapacak? Bunu herkes merak ediyor. Burada söyleceklerimizin hiç biri yatırım tavsiyesi olmamaktadır onu da hatırlatalım. Belki şuan için çok geç kaldık, belki de daha çok erken bunu ne yazık ki kimse bilemiyor.

Ama aşağıda gördüğüm güzel bir tweeti sizlerle paylaşmak istiyorum.

olumino tweet

2017’de 19.660 $ yani bitcoin boğasının en tepesinden Bitcoin satın alan herhangi biri, şu anda% 35’in üzerinde kâr elde etti.

O zamanlar bir arkadaşım da almıştı 6000 dolarlara indiğinde üzülüyordu ama satmadı ve şuan karda.

Peki Bitcoin Nasıl Zarar Ettirir?

Bitcoin’de uzun vadeli olarak düşününce ben zarar edeceğini düşünmüyorum, ancak dünyanın yavaş yavaş dijitalleşmesi neler olacağı konusunda az da olsa bize çağrışım yaptırabiliyor.

Tabii devletlerinde bitcoine bakış açısı çok önemli birkaç büyük devlet yasaklarsa biranda tekrar çok düşük seviyelere düşebileceğini düşünenlerde var.

Son olarak trade yaparak da zarar edebilirsiniz. Çünkü Binance gibi borsalarda x100’e kadar trade yapabiliyorsunuz tabii bu size kalmış.

Siz neler düşünüyorsunuz yorum bölümünden yazarsanız burada tartışabiliriz.

Ayrıca bitcoin siteleri içeriğimizden bitcoin ile ilgili siteleri inceleyebilir siz de bitcoin satın alabilirsiniz.

 

Paylaşmak Önemsemektir!

“Bitcoin Zarar Ettirir Mi?” üzerine 2 yorum

  1. Geriye döneceksin ama 2017 değil 2003 yılına Bitcoinin ilk çıktığı ana bir bitcoin yaklaşık 1350 TL deyim yerindeyse donuna kadar basacaktın 🙂 bu zamanlarda dünyanın en zenginleri arasında hatırı sayılır bir yerde olacaksın. Geçmişe mazi derler her zaman ileriye bakmak gerekir ve ileriye her baktığımda yükselen Bitcoinin her satın aldığımda tekrar tekrar yükseldiği ve hep kar ettiğini görüyorum. Yatırım tavsiyesi bende vermek istemem ama artık e ticaretin de artması ve eve kapanık bir yaşam iste gelsin durumları devam ettikçe yükselmeye devam edecek ve tüm dengeleri yerinden oynatacak diyebilirim.

    Cevapla
  2. Aklını çalıştırmayan borsaya tüpsüz dalanın en çok zarar ettiği kısımdır. Bu ay gördük keriz silkeleme diye bir şey var adam pandemi nedeniyle verilen destek kredisine borsa oynuyor. Kaybetmeye başladığında daha fazla zarar etmeyeyim deyip satıyor deyim yerindeyse kol kesiyor. İşte bilinçsizce yapılan işlemler de her zaman kaybedersiniz.

    Cevapla

Yorum yapın