Kp3r Coin Nasıl Alınır? Hangi Borsalarda Var? TAM REHBER!

Kp3r Coin, son zamanlarda adını daha sık duymaya başladığımız, Keep3r Network isimli bir oluşumun yerel tokeni olarak dikkatleri üzerine toplamaktadır. Genel olarak 2023 yılından sonra bu yerel tokenler arasından öne çıkanları daha sık konuşacağımızı ve adlarını daha fazla duyacağımızı belirtmiştik. Aynı şekilde Kp3r Coin de geleceğin ön plana çıkan tokenleri arasında yer almaktadır. Peki ama bu tokenler neyi ifade ediyor? Bu yazımızda KP3R coin nasıl alınır? Kp3R coin hangi borsalarda var gibi soruları yanıtlayacağım.

Yerel Token Nedir Ne Anlama Gelir

Kp3r Coin benzeri oluşumlar, belli başlı ekosistemlerin yada ağların kendine has tokenleri için ifade edilen bir tabirdir. Bu ekosistem ve yapılar sayesinde kullanıcılar ödüllendirilir. Bu ödüllere göre belli başlı miktarlarda tokenlerden pay alırlar. Her ekosistemin farklı yapıları ve ödüllendirme sistemleri bulunmaktadır.

Kp3r Coin için süreç şu şekilde işler. Katılımcılar yaptıkları katılım ve etkinliklere bağlı olmak üzere belli başlı oranlarda bu tokenlerden alarak ödüllendirilir.

Kp3r Coin Nedir?

Keep3r Network harici yatırımcılara ihtiyaç duyan kişiler için kurulmuş bir oluşumdur. Herhangi bir merkezi olmaması da bu konuda hem adalet hem de eşitlik sağlar. Keeper Türkçeye bekçi olarak çevrilebilen bir kelimedir. Bu bekçiler mevcut işlerin geliştirilmesi ve özelliklerinin belirlenmesi için son derece büyük bir önem arz eder.

Kp3r Coin dahil olan kişileri, sistem içerisinde bu tokenlerla ödüllendirerek sistemin hızlı bir şekilde gelişmesine katkı sağlamaktadır. Keep3r network içerisinde job ve keeper kelimeleri kullanılırlar. Burada iyi niyet çerçevesinde verilen görevlerin kullanılması ile daha ayrıcalıklı bir şekilde işlemleri yapmak mümkün olur.

Şurası unutulmamalıdır ki, bu tarz coin ve işlemler için, geleceğin alt yapıları demek son derece mantıklıdır. Keep3r 2022 Türkiye’sinde çok fazla anlaşılan ve araştırılan bir alt yapı değildir. Sistemin çalışma mekanizmasını basitçe şöyle özetlemek mümkündür. Bekçiler her işlem çalıştırdıklarında Kp3r Coin ile ödüllendirilirler. Bu sayede hem işlemler sürekli olur hem de bekçiler ödüllendirilmiş olur. Aynı zaman yatırımcı arayışında olan projeler için de fon kaynağı oluşturulmuş olur.

Kp3r Coin Hangi Borsalarda Var?

Genel anlamda, onlarca farklı ülkeden oldukça farklı borsada listelendiğini görebiliriz. Şu an coinmarketcap verilerine göre 20’nin üzerinde borsada listelenmektedir. Bu liste hacimlerine göz attığımız zaman gerek, USDT gerek BUSD ve gerekse BNB listeleme hacimleri en fazla Binance üzerindedir. Bu bakımdan alım satım işlemleri ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi sizin için Binance üzerinden yapacağız.

 • Binance
 • Gemini
 • io
 • Uniswap (V2)
 • Poloniex
 • OKX
 • SushiSwap
 • MEXC
 • Uniswap (V3)
 • Mandala Exchange
 • Bitrue
 • COM
 • CoinEx
 • IO
 • Pionex
 • DigiFinex
 • Hoo
 • AEX
 • CoinTiger
 • Hotbit
 • Nominex
 • Hotcoin Global
 • CoinW
 • BingX
 • Jubi

Son dönemlerde yeni çıkan projelere verdiği desteklerle dikkatleri üzerinde toplayan Gate.io’nun hacminin de bir hayli fazla olduğunu belirtmekte fayda var. Yine alınan bilgilere göre kısa bir süre içerisinde Mandala Exchange adresinde de Kp3r coinin listeleneceğini biliyoruz. Mandala aynı zamanda Binance Global’in en büyük sistem ortakları arasında yer almaya başladı. Ayrıca en iyi bitcoin siteleri sayfamızdan bütün güvenilir borsaları inceleyebilirsiniz.

Kp3r Coin Nasıl Alınır?

Kp3r coin almak için yukarıda listelediğimiz tüm borsalardan işlem yapabilirsiniz. Kullanım hacmi ve kullanıcı sayısı nedeniyle önerimiz Binance Global adresinden almanızdır. Aşağıda nasıl anlatılacağını detaylı bir şekilde yazdık. Yine de benzer borsalardan da aynı şekilde işlem yapılabilir.

 1. Adım Binance Adresine Üye Olun

Binance’ye üye olmak için burayı tıklayabilirsiniz. Üye olma işlemi esnasında, kişisel bilgilerinizi doğru girmeniz önerilir. İlerleyen dönemlerde Binance ödüllerine ulaşmak için KYC doğrulaması yapmanız gerekebilir. Aynı zamanda Trbinance adresinden para aktarırken de iki hesabın eşleştirilmesi gerekmektedir. Buna dikkat etmeniz tavsiye edilir.

 1. Adım TrBinance Adresinde Oturum Açın

Bir hesabınız varsa trbinance adresinden oturum açarak hızlı bir şekilde para yükleme ekranına geçiş yapabilirsiniz. Trbinance anlaşmalı bankaları ile 7 gün 24 saat, diğer bankalardan eft yaparak mesai saatleri içerisinde paranızı hesabınıza geçirmeniz mümkündür.

 1. Adım Binance Adresine Paranızı Gönderin

Binance ile Trbinance adreslerinizi birbirine bağlayarak para aktarabilirsiniz. Bu işlem son derece basittir. Dikkat edilmesi gereken tek nokta ise aynı tarayıcı üzerinde iki borsa da oturum açılmış olmasıdır. Hızlı bir şekilde işlem tamamlanacaktır.

kp3r nasıl alınır

 1. Adım Kp3r Coin Ekranına Gelin

Binance adresinde üst kısımda bulunan Piyasalar bölümünü tıklayarak Kp3r yazın. Sonrasında aşağıda bulunan coinin alım satım ekranına giriş yaparak alım satım işlemini tamamlayabilirsiniz.

kp3r hangi borsalarda

Klasik ve Gelişmiş Alım Satım

Binance üzerinde klasik ve gelişmiş alım satım ekranları tercihi isteyecektir. Eğer grafik ve diğer konularla yakından ilgiliyseniz gelişmiş alım satım ekranını kullanabilirsiniz. Eğer sadece satın alma işlemini tamamlamayı düşünüyorsanız bu seferde klasik alım satım ekranını kullanmanız yeterli olacaktır.

Binance yatırımcılarını pek çok anlamda bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Bu sebeple analiz ve diğer değişkenleri sadece binance adresini kullanarak öğrenmeniz mümkün olmaktadır. Kp3r coin ile ilgili tüm bilgileri de detaylı bir şekilde Binance ekranları üzerinden gözlemleyebilirsiniz.

Gelişmiş alım satım ekranı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak adına internette araştırma yapmanızı, blogları okumanızı ve videolara göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kp3r Coin Yorumları

Kp3r token, ilk zamanlarda pek çok kişi tarafından gereksiz bir token olarak isimlendirilmekteydi. Yalnız son zamanlarda gerek network başarısı gerekse iş ortakları nedeniyle adından söz ettirmeyi başardı. Yakın bir gelecekte yeniden bu coin hakkında konuşmaya başlayacağımızı söyleyebiliriz.

Olumlu Yorum Sayısı Artıyor

Kp3r token hakkında yapılan olumlu yorum sayısı projenin ayrıcalıklı yapısı nedeniyle artış gösteriyor. Her geçen gün bu token hakkında farklı değerlendirmelerin yapılıyor olması ve özelliklerinin artması nedeniyle kaliteli ve ayrıcalıklı bir seçenek olduğu belirtiliyor.

Kullanıcıları, bekçi sayısının artması ve network içerisine yeni kullanıcıların dahil olması ile birlikte, ciddi anlamda geleceğinin olduğunu düşünmektedir. Bize göre Kp3r token hem ayrıcalıklı hem de kaliteli bir seçenek olarak ön plana çıkar.

Yine de şunu hatırlatmakta fayda var. Bu tarz projeler uzun soluklu yatırımlar gerektirebilir. Benzer projeler ortaya çıktığı zaman bazı sorunlar yaşanabilir. Bu hem şans hem de yatırım bakımından dikkat edilmesi gereken bir sonuçtur. Hatırlanacağı üzere benzer özelliğe sahip pek çok proje, yeni ve daha güçlü network alt yapılarının ortaya çıkması ile bir anda kaybolup gitmiştir. Kp3r ise Binance listelenmesinin arından adını duyuran bir ağ olarak ön plana çıkar. Sonuç olarak bir coinin dikkat çekmesi için sadece bir borsada listelenmesi değil, çok daha farklı değişkenleri bir arada barındırması şarttır.

Kp3r Coin Geleceği

Sadece bu token ve network özelinde değil, genel anlamda benzer projeler üzerinden yorum yapmakta fayda vardır. Gerek projeler, gerek oyun alt yapıları, gerekse nft borsaları ilerleyen dönemlerde pek çok kişi tarafından konuşulacaktır.

Daha şimdiden pek çok ayrıcalıklı projenin (örneğin WAX ekosistemi) çok ciddi kitleler tarafından kullanıldığını biliyoruz.

Yalınz, Kp3r projesinin şöyle bir handikabı bulunur: Projenin başında bulunan isim daha önce Eminence projesinin ve yearn.finance projesinin başında bulunan isimdir. Bu iki proje de meraklılarının hatırlayacağı üzere büyük başarısızlıklarla sonuçlanmıştı.

Bu sebeple Kp3r projesinin de aynı kaderi yaşama olasılığının kuvvetli olduğu da düşünülmektedir.

KP3R nasıl alınır hangi borsalarda var gibi soruların cevaplarını yanıtlamaya çalıştım. Sizin de KP3R coini ile ilgilenen arkadaşınız var ise bu içeriği ona gönderebilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın